Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su Zhao, ERC 20 Token Problemini Efektif Bir Şekilde Çözdü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su Zhao, ERC 20 Token Problemini Efektif Bir Şekilde Çözdü
Binance CEO’su Zhao, ERC 20 Token Problemini Efektif Bir Şekilde Çözdü



Dünyanın günlük işlem hacmine göre en büyük borsası olan Binance’de enteresan bir sorun yaşandı. Platformda, kullanıcılar ERC 20 tokenlerini cüzdanlarına yatırmakta bir süre zorluk yaşarken; konuyla ilgili Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan hemen bir açıklama geldi. Zhao, yaptığı açıklamada borsanın büyük ve çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü ifade ederken, bu tarz fazla işlem hacimlerini karşılamakta bazen zorluklar yaşadıklarını da itiraf etti. Başarılı isim, şunları söyledi:

”Kripto para birikimleriniz bizimle güvende. Endişe edecek hiçbir şe yok. Sadece cüzdanlar bu denli büyümeye fazla hazır olmadıkları için bir süreliğine çalışmayı durdurdular. Şu anda bu konuyu çözmek için çalışıyoruz ve çözeceğiz de. Herkesin içi rahat olsun.”

Zhao daha sonra bir tweet daha atarak, üstteki twitini alıntıladı ve sorunun çözüldüğünü ifade etti. Zhao’nun yaptığı açıklamaların ardından Binance kullanıcıları şirketin bu sorunu ele alış tarzını oldukça beğendiğini ifade etti. Sürekli olarak topluluğu güncel tutan ve bilgi veren yaklaşımın son derece doğru olduğunu değinilen yorumlarda, Zhao ve Binance ekibi ciddi bir takdir aldı.

Bu arada olayın, Zhao’nun Dünya Yatırım Forumu’nda yaptığı konuşmanın ardından olması da dikkat çekti. Başarılı isim o toplantıda daha şeffaf ve daha hızlı bir finans dünyası için kripto paraların elzem olduğunu ifade etmiş ve bu konuda yatırımcıları bilgilendirmişti. Şu anda, Binance’de ERC 20 tokenleri ile ilgili güncel bir sorun bulunmuyor.

Binance CEO’su Zhao, ERC 20 Token Problemini Efektif Bir Şekilde Çözdü isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su Zhao, ERC 20 Token Problemini Efektif Bir Şekilde Çözdü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Shapeshift CEO’su, KYC Protokolüne Geçmesinin, Şirketi Olumsuz Etkilediğini Kabul Etti Bitcoin Neden Geriliyor? Ethereum önümüzdeki haftalarda yükselebilir mi? Bithumb Merkezi Olmayan Borsasını Kurmak İçin Çalışmalara Başladı Singapur’da Üst Düzey İki Şirket Yöneticisi, Onecoin’in Reklamını Yaptıkları İçin Tutuklandı ICO İncelemeleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır