Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stabil Kripto Paraların Öteki Yüzü: BitUSD, 0,7 Dolardan İşlem Görüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stabil Kripto Paraların Öteki Yüzü: BitUSD, 0,7 Dolardan İşlem Görüyor
Stabil Kripto Paraların Öteki Yüzü: BitUSD, 0,7 Dolardan İşlem Görüyor2017 yılı için ICO çılgınlığı demek pek yanlış olmaz. Aynı çılgınlık, bu sefer kendini stabil kripto paralarda gösterdiğinde ise, yıl 2018 diye yazacak birçok makale bulabilmek, muhtemelen ileride mümkün olacak.

Kripto para piyasalarının yaşadığı düşüşün ardından sektördeki yatırımcılar için güvenli liman olarak görülen stabil koin projelerine ilgi çok artmıştı. Bunu fırsata çevirmek isteyen birçok kurum, lider stabil kripto para Tether’in de yaşadıklarını göz önüne alarak hızlı bir şekilde harekete geçti. Bu akım sonrası çok farklı algoritmalarla desteklenmiş, çok farklı para birimlerine hitap eden birçok stabil kripto para çıktı ancak bunların hepsinin başaramayacağı açıktı.

İşte o stabil kripto paralardan birisi olan BitUSD, büyük umutlarla çıktığı yolda şu anda tabiri caizse tam bir hüsran yaşıyor. BitShares platformu üzerinde kendisine alıcı bulan BitUSD, yaşanan başarısızlıklar sebebiyle azalmış likiditenin kurbanı oldu. Şu anda BitUSD, kendisini 1 dolara endekslemeye çalıştığı bir işte, 0,7 dolardan işlem görüyor.

Volaliteden kaçmak için BitUSD kullanmayı tercih eden birçok yatırımcı ise şu anda mağdur durumda. Yatırımcılar, ellerindeki BitUSD’yi çıkarmak için fiyatın tekrardan bir dolara gelmesini bekliyor ancak bunun ne zaman olacağı ya da olup olmayacağı ise belli değil.

Stabil kripto paraların bu tarz bir etkisi olabileceği konusunda yapılan uyarılar da, maalesef ki haklı çıkmış görünüyor. Bakalım önümüzdeki dönemde BitUSD özelinde yaşanacak gelişmeler, koinin sahiplerini nasıl etkileyecek?

Stabil Kripto Paraların Öteki Yüzü: BitUSD, 0,7 Dolardan İşlem Görüyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stabil Kripto Paraların Öteki Yüzü: BitUSD, 0,7 Dolardan İşlem Görüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’deki sert düşüş satın alma fırsatı mı? Ukraynalı Adam Kendi İnternet Sitelerinde CrpytoJacking Yapmaktan Tutuklandı! İnternetin Ötesinde Bitcoin: Uydu Üzerinden İlk Mesaj Yayınlandı Bitcoin 5000 doları aştı: Ayı piyasası resmen bitti mi? Alman Hükümeti Kripto Para Borsalarıyla İlgili Açıklama Yaptı ABD’deki Yeni Tasarı Sunuldu: “Blockchain Bir An Önce Düzenlenmeli”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır