Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Gözler Bitcoin ETF kararına kilitlendi – BTC 6.500 dolara gidiyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gözler Bitcoin ETF kararına kilitlendi – BTC 6.500 dolara gidiyor!
Gözler Bitcoin ETF kararına kilitlendi – BTC 6.500 dolara gidiyor!


Bitcoin ETF kararına kilitlenmiş kripto para piyasasında fiyatlar hareketlenmeye başladı. Bitcoin 6,500 dolara doğru gidiyor. SEC kararını henüz açıklamadı ama piyasa çok büyük beklenti içinde ve bu fiyatlara yansımaya başladı bile.

Bitcoin ETF kararına piyasa daha netleşmeden yanıt veriyorBitcoin ETF kararına karşı piyasa daha karar yayınlanmadan tepki vermeye başladı bile. Dünden bu yana fiyatlarda oluşan hareketlenme volatilitenin başladığını gösteriyor. SEC Ağustos ayında, daha önce kendisine ProShares, GraniteShares ve Direxion tarafından yapılan Bitcoin (BTC) ETF başvurusunun reddini, kararı komisyon değil üyeler verdiği gerekçesi ile yeniden görüşeceğini duyurmuştu.

En son SEC başvurularına göre , karar ile ilgili üyelerin yorumlarının son tarihine gelindi ve üyeler tüm açıklamalarını 5 kasım itibar ile teslim etmiş olmalıydı. 9 ETF kararının reddi ya da onayı ile ilgli olması bekleniyor bu açıklamaların.

Son tarih gelmeden önceki hafta Bitcoin fiyatı 6,250 dolar civarlarında değişip duruyordu. Şu anda ise 6.400’ü geçti, 6,500’e doğru gidiyor.

Ilginçtir ki, bu fiyat SEC’in Ağustos kararındaki fiyatla aynı.


Şu anda orjinal karaın reddi ya da kabulu için son tarih diye bir şey yok. Sadece yorumlar bugünü gösteriyor. Ancak bu çok yüksek beklenti piyasaya beklediği volatiliteyi büyük ihtimalle geri getirecek gibi görünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gözler Bitcoin ETF kararına kilitlendi – BTC 6.500 dolara gidiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Göz Açtırmıyorlar: Kripto Para Yatırım Fonu CoinAlpha’ya SEC’ten Ceza Geldi Danışmanlık ve Muhasebe Devi PwC, USD Endeksli Bir Stabil Koin Projesine Ortak Oldu Herkes Aralık ayına hazırlanıyor: Bitcoin (BTC) patlayıcı bir büyüme görebilir Listeleme Alarmı: Kripto Para Borsası Bittrex, Stabil Koin Pax’ı Listeledi! Edward Snowden, dünyayı sarsan NSA sızıntılarında Bitcoin kullandığını açıkladı Tom Lee’nin 2020 Bitcoin fiyat tahmini: Asıl yükseliş o zaman başlayacak, çünkü…

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır