Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Goldman Sachs Eski Yetkilisi: Bitcoin 2.000 Dolara Düşebilir, Hızla Yükselebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Goldman Sachs Eski Yetkilisi: Bitcoin 2.000 Dolara Düşebilir, Hızla Yükselebilir
Goldman Sachs Eski Yetkilisi: Bitcoin 2.000 Dolara Düşebilir, Hızla Yükselebilir

© Reuters.  © Reuters.

Goldman Sachs (NYSE:GS) eski yetkililerinden olan Michael Bucella, kripto para birimlerinin çok kısa zaman dilimi içerisinde değişebilecek olduğunu ve kripto para piyasasında farklı adımların ve olayların görülmesinin yakın zamanda gerçek olabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin hakkında yaptığı yeni açıklamasında ”Bitcoin 2.000 dolara kadar dip fiyat düşüşü yaşayabilir, sonrasında ise kripto para birimlerinin tekrar yükselmesi ile süreç çok daha hızlı olarak Bitcoin fiyatının aniden yükselmesi ile hızlı bir yükseliş sürecine girebilir.” ifadesini kullandı.

Goldman Sachs eski yetkililerinden olan Michael Bucella, kripto para birimlerinin gelecek aylarda daha fazla değer kazanabilecek olduğunu ve kazanacak olduğu değerin hızlı olarak artabilecek olduğu açıklamasında bulundu.

Yükselecek olduğunu açıkladı
Goldman Sachs eski yetkililerinden olan Michael Bucella, kripto para birimi Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu ve 2.000 dolar seviyesine düşse bile yükselmesinin mümkün olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin fiyatı konusunda yaptığı açıklamada ”gelecek beklentisi” olduğuna değinen Bucella, fiyatın hızlı yükselmesinin çok olumlu piyasa talebi yaratabilecek olduğunu ve yatırımcı sayısının artması ile yatırım oranlarının artacak olduğu açıklamasında bulundu.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Goldman Sachs Eski Yetkilisi: Bitcoin 2.000 Dolara Düşebilir, Hızla Yükselebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

100 milyon dolarlık yatırım şirketinden 10 yıllık Ether bahsi deVere Group ”Gelecek 10 Yıl İçinde Bitcoin ve Kripto Para Hacmi 50 Kat Artacak” Kanadalı Bitcoin Madencilik Firması Hut 8, 2018’in Üçüncü Çeyreğinde Rekor Gelir Elde Etti Bitcoin dört basamakla flört ediyor: İşte analistlerin BTC’deki yeni hedefleri Coinbase’den Litecoin’e saldırı tehdidine önlem Doğru Bitcoin tahminleriyle bilinen analistten çarpıcı BTC tahmini geldi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır