Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Geride Bıraktığımız Yılın Son Günü Talepler Düştü!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Geride Bıraktığımız Yılın Son Günü Talepler Düştü!
Geride Bıraktığımız Yılın Son Günü Talepler Düştü!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para borsaları dün akşam saatlerinde olağanüstü az ilgi ve yatırımcı girişi ile karşı karşıya kaldı. Bitcoin fiyatının bugün düşmeye devam ediyor olması ve 31 Aralık’ta kripto para fiyatlarının bir sürpriz yapacak olduğu beklentisinde olanların sayısının oldukça fazla olduğu kripto para sektörü Yılbaşı kutlamaları dolayısı ile milyonlarca yatırımcının ”boşver Bitcoin’i, şimdi eğlenme zamanı” demesi sonrasında piyasada büyük bir boşluk yarattı.

Kripto para borsalarında saniyelik aralıklarla yapılan işlemlerde düşüş görülürken, yatırımcıların büyük kısmı da dün sosyal medyada Bitcoin, cryptocurrency, kripto para, BTC etiketlerine normal günlere oranla daha az ilgi gösterdiler.

31 Aralık’ta herkes eğlendi, Bitcoin bekledi
7 gün 24 saat işlemlere açık olan Bitcoin, alım ve satım taleplerinin resmi tatillerde bile yapılabildiği tek yatırım aracı. Bu yönü ile yatırımcılarının ilgisini kazanan kripto para tek başına bu özelliği paylaşmazken, kendisi gibi 2.000’den daha fazla altkoin 7 gün 24 saat kullanılabiliyor ve dur durak demeden her zaman işlemlere açık olarak kullanılabiliyor. Dün olduğu gibi bugünde Bitcoin yatırımcılarının yapacak oldukları işlemleri hazırda bekliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Geride Bıraktığımız Yılın Son Günü Talepler Düştü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Küresel Perakende Devi Auchan, Blockchain Takip Sistemini 5 Ülkeye Daha Götürecek Çin’deki Bu Üniversite Blockchain Araştırma Merkezi Kurdu Ethereum, 150 dolar için mücadele ederken Google aramaları son üç yılın en düşüğünde 6 Maddede Bitcoin ve Altcoin Durum Değerlendirmesi Hangi Coinde Sert Düşüş Gelebilir ? ICO Tartışması: ABD’deki Bir Savcı SEC’in Kararına Karşı Çıkıyor Craig Wright: ”Bitcoin ABC’yi Bahçemi Gübrelemek İçin Kullanacağım”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır