Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Gerçek Satoshi olduğu iddia edilen gizli hesap ‘Bitcoin’in geleceğini’ anlattı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gerçek Satoshi olduğu iddia edilen gizli hesap ‘Bitcoin’in geleceğini’ anlattı!
Gerçek Satoshi olduğu iddia edilen gizli hesap ‘Bitcoin’in geleceğini’ anlattı!

© Reuters.  © Reuters.

Satoshi olduğu iddia edilen fenomen YouTube’da ortaya çıktı. Gizli hesap Bitcoin’in geleceğini anlatarak bununla ilgili tahminlerini paylaştı.

Gizli hesap Bitcoin’in geleceğini anlattıDaha önceden Bitcoin hakkında birçok doğru tahminlerde bulunan “davincij15” rumuzlu kullanıcı, Bitcoin’in yakın zamanda çok yüksek seviyelere geleceğini iddia etti. Bitcoin’in gelecek vaat eden bir dijital varlık olduğunu ileri süren şüpheli Satoshi, BTC’nin değerinin düşeceğini yönelik tahminde bulunanların kripto para piyasasından bihaber olduğunu ifade etti.

Finans Profesörü: Bitcoin ölüm spiraline girdi yazısı için..

Sıradan yaptığın bir işlemde bile çift katlı bir denetlemeden geçmek zorunda olan bir sistemde insanların sahtekarlık yapması çok zor bir ihtimal. Bu yüzden BTC’nin 1 dolara düşmesi çok uzak bir ihtimal.

Bitcoin’in çok yakın zamanda 7,000 doların üzerine çıkacağını öngören “davincij15”, ancak şu andaki seviyesinden daha düşük bir değere düşmesinin de mümkün olduğunu ileri sürdü. Şüpheli Stashi’ye göre bu durum kripto para piyasasında var olan volatilitenin doğal bir sonucu.

Davincij15 volatilitenin sürekli gündemde tutulmasının sebebini Bitcoin’i itibarsızlaştırmaya yönelik bir hamle olarak değerlendirdi. Ancak piyasanın olgunlaşmasıyla birlikte bu eleştiriler de azalacaktır. Aslında yatırımcılar piyasayı düzenli takip ettikleri takdirde volatiliteyi avantaja çevirebilirler.

Davincij15’nin bütün tahminleri tuttuDavincij15, Bitcoin ile ilgili yaptığı doğru tahminleri ile tanınıyor. Özellikle 2017 Aralık ayında yaptığı uyarılar birçok kişi tarafından ciddiye alınmamıştı. Bitcoin’in bu kadar yüksek bir fiyattan alınmaması gerektiğini, 2018 yılında düşüşe geçeceğini defalarca söyledi.

Bunun dışında MT GOX borsasının çöküşünü de önceden söyledi. Yatırımcıları 2018 yılında iflasına sebep olan hacklenme hadisesinden önce paralarını çekmeleri konusunda uyarmıştı. Hatta 11 Eylül saldırısını bile önceden tahmin ettiği yönünde ciddi iddialar piyasada dolaşıyor.

(Bitcoin 2018 sununa kadar yükselir mi?)

Bunun dışında MT GOX borsasının çöküşünü de önceden söyledi. Yatırımcıları 2018 yılında iflasına sebep olan hacklenme hadisesinden önce paralarını çekmeleri konusunda uyarmıştı. Hatta 11 Eylül saldırısını bile önceden tahmin ettiği yönünde ciddi iddialar piyasada dolaşıyor.

Davincij15’in şimdiye kadar yaptığı doğru tahminleri
sebebiyle Bitcoin topluluğunun birçok üyesi tarafından Satoshi Nakamoto
olduğuna inanılıyor. Hatta bu fenomen öylesine sözlerine önem verilen bir kişi
ki “El_tatic” rumuzlu bir Reddit üyesi şüpheli Satoshi’nin bir tahmininin
ardındana şu sözleri paylaştı:

“ Gizli Satoshi Bitcoin’in geleceğini gördü. BTCgelecek hafta yükselecek. Evimi ve arabamı satıyorum. Kredi kartı limitlerini yükselttim.Bana iyi şanslar dileyin.”

Birçok analist boğa koşusuna dair tahmin yapmasına rağmen çoğunun bu öngörüsü tutmadı. Ancak Davincij15’in bütün öngörüleri tuttu.Bitcoin topluluğundan binlerce kişi bu hesabın sözlerini her zaman bir ölçüt olarak kabul ediyor. Ancak şu gerçeği hatırlatmama izin verin: Kripto piyasasında kazanmak için umut tacirlerine ihtiyacınız yok!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gerçek Satoshi olduğu iddia edilen gizli hesap ‘Bitcoin’in geleceğini’ anlattı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Ripple Dolarla Yarışıyor Güney Kore Yönetimi 2 Bankayı Uyardı! Ünlü Boksör Floyd Mayweather’in Reklamını Yaptığı ICO’nun Kurucularına Yeni Bir Dava Açılıyor! Al Ahli Bank Yöneticisi Ripple’dan Bahsetti Kenya’daki Kripto Para Kullanımı Baskılara Rağmen Artıyor İşte En Popüler Kripto Para Fiyat Tahminleri: Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum ve Daha Fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır