Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kişisel Gelişimin ”Babası” Olarak Bilinen Tony Robbins, Bitcoin’i Tanıttı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kişisel Gelişimin ”Babası” Olarak Bilinen Tony Robbins, Bitcoin’i Tanıttı!
Kişisel Gelişimin ”Babası” Olarak Bilinen Tony Robbins, Bitcoin’i Tanıttı!Tony Robbins, ABD içerisinde dört adet en çok satanlar listesine girmiş kişisel gelişim kitabının yazarı olmanın yanı sıra, Donna Karan, Oprah Winfrey, Bill Cliton, Serena Williams (NYSE:WMB) gibi ünlü isimlere yaşam koçluğu yapmakla da tanınan bir kişi.

Kişisel gelişimin ”babası” olarak da tanınan ve bugüne kadarki seminerlerine 3 milyondan fazla kişinin katıldığı tahmin edilen Robbins, kendi Twitter hesabından paylaştığı ”Bitcoin nedir, ve bu nasıl çalışır? Buradan öğrenin” yazılı gönderisi ile kripto para ve Bitcoin dünyasına giriş yaptığını takipçilerine gösterdi ve büyük bir sükse yarattı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in, 9.978 dolar birim fiyata sahip olduğu tarihlerde kaleme alınmış olan makale, Team Tony tarafından yazılmış ve kripto para birimlerini oldukça yeni bir konsept olarak tanıtmakta. Makale özellikle Tony Robbins’in takipçi profiline yakın kişilerin anlayabileceği sade bir dilde yazılmış ve sadece sektör içerisinden değil, sektörün dışından da bir çok insanın da bu yapıyı anlayabilmesini amaçlamakta.

Makalede Bitcoin ile ilgili kısımların bir kısmı şu şekilde öne çıkmakta:

”Bitcoin merkeziyetsizdir. Hiçbir banka, hükümet, kurum veya birey ağa sahip değildir veya bunu kontrol edemez. Bu da sizin hesaplarınızın asla dondurulmayacağı veya bir hükümetin sizin paranızın değerini azaltamayacağı anlamına gelir. Bu her ülkede kullanılabilir ve anonimliği sayesinde teknik olarak bilgili kişiler vergiden kaçabilir ve Bitcoin’i herhangi bir yasa dışı hizmet veya ürün için ödeme biçimi olarak kullanabilir.”

Görünüşe göre lider kripto para birimi Bitcoin, 2019 yılına önemli bir katılım ile giriş yapmış oldu.

Kişisel Gelişimin ”Babası” Olarak Bilinen Tony Robbins, Bitcoin’i Tanıttı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kişisel Gelişimin ”Babası” Olarak Bilinen Tony Robbins, Bitcoin’i Tanıttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’dan 200 milyon dolar kâr eden yatırımcıdan altın tavsiyeler Bitcoin’de yukarıda 9 bin aşağıda ise 8 bin dolar en kritik noktalar Büyük borsaların yöneticilerine göre 2020’de Bitcoin Bitcoin 1.000$ Dalgalanmayla Bir Başka ‘Tipik’ Gününü Geride Bıraktı Son Bitcoin Çıkarıldığında Ne Olacak? Fon yöneticisi, Bitcoin’deki çarpıcı rastlantıya dikkat çekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır