Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fundstrat Anketi: Kurumsal Oyuncuların Yüzde 54’ü, Bitcoin Fiyatının ”Dibi Bulduğunu” Düşünüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fundstrat Anketi: Kurumsal Oyuncuların Yüzde 54’ü, Bitcoin Fiyatının ”Dibi Bulduğunu” Düşünüyor
Fundstrat Anketi: Kurumsal Oyuncuların Yüzde 54’ü, Bitcoin Fiyatının ”Dibi Bulduğunu” DüşünüyorFundstrat Global Advisors tarafından yapılan bir ankete göre, kripto para topluluğunun büyük ve kurumsal oyuncuları, piyasa hacmine göre hiç sekmeden hep lider olan Bitcoin’in dibi bulduğunu düşünmekte. Fundstrat’ın yönetici ortağı ve aynı zamanda araştırma biriminin de başı olan Tom Lee, söz konusu yeni haberi 4 Ekim tarihinde ilk olarak CNBC kaynağı ile paylaştı.

25 kurumla yapılan özel ve 9.500 katılımcı ile yapılan halka açık bir Twitter anketinin sonuçlarına göre, Wall Street devleri Bitcoin’in dibi bulduğunu düşünmekte.

Ankete katılan kurumsal firmaların %54’ü kripto para birimleri hakkında iyimser bakış açısına sahip ve Bitcoin’in çoktan yılın en düşük fiyatına gerilediğini düşünmekte. Kurumsal devler bunun yanı sıra Bitcoin’in potansiyel büyümesi hakkında da oldukça ılımlı görüşlere sahip. Katılımcıların %57’si Bitcoin’in fiyatının 2019 yılının sonuna kadar 15.000 dolar ile ”to the moon” arasında bir yere çıkacağı düşüncesinde.

Buna rağmen kripto twitter güruhu ise Bitcoin hakkında pek iyimser bir tavra sahip değil. Tom Lee’nin halka açık Twitter anketine katılanların %66’sı Bitcoin’in hala daha fazla düşeceği kanısında. Sadece %40 oranında bir katılımcı Bitcoin’in 2019 yılı sonuna kadar 15.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

Yani teknik olarak kurumsal Wall Street devleri, kripto twitter dünyasına kıyasla çok daha ılımlı.

Fundstrat Anketi: Kurumsal Oyuncuların Yüzde 54’ü, Bitcoin Fiyatının ”Dibi Bulduğunu” Düşünüyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fundstrat Anketi: Kurumsal Oyuncuların Yüzde 54’ü, Bitcoin Fiyatının ”Dibi Bulduğunu” Düşünüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

1 Milyar Dolarlık Kripto Para Transferi Sadece 0,001 Dolara Mal Oldu! Ünlü Yatırımcı Tim Draper, Bitcoin Yatırımından 5 Yılda 89 Milyon Dolar Elde Etti! Bitcoin, ayı çıkmazında mı? 5 uzmandan en güncel 5 yorum Bitcoin Tekrar 3.500 Dolara Yükseldi Bank of England Yetkilisi: Kripto Paralar Yetersiz ve Beni Endişelendirmiyor Rusya Bu Kripto Para Madencilerini Cezalandırmayı Düşünüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır