Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Analist Mahmudov: Ayılar Bitcoin’e Geri Dönebilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Analist Mahmudov: Ayılar Bitcoin’e Geri Dönebilir!
Analist Mahmudov: Ayılar Bitcoin’e Geri Dönebilir!Bitcoin, 2018 yılının son çeyreğinde 6.000 dolarlı seviyelerden aşağı doğru iniş yaşadıktan sonra, bir daha tam anlamıyla belini doğrultamadı. 2019 yılına nispeten daha iyi bir giriş yapan ve 4.000 dolar üstünde tutunmaya çabalayan Bitcoin, zaman zaman ayıların baskısını hissetmeye hala devam ediyor ve piyasadaki dalgalanma ciddi anlamda kendisini gösteriyor.

Önde gelen kripto para analistlerinden olan Murad Mahmudov ise, Bitcoin’in ”titanyum seviyesi kalınlığında direnç kümesi ile karşılaştığını” ve bu seviyede ne kadar kalırsak, düşüşün o denli olası olduğunu ifade etti.

Ancak 4.026 dolar seviyesindeki direncin aşılması durumunda, 4.800 dolara kadar bir yükselişin mümkün olduğunu belirten Mahmudov, Bitcoin blockchain ağı kullanımının azaldığını ancak fiyatların arttığını da vurguladı. Devamlı olarak aşırı değerlenmiş bir pozisyona doğru ilerlediğimizi belirten Mahmudov, ayı piyasasının çok daha uzun sürebileceği uyarısında da bulundu.

Bitcoin basın saatine göre 4.033 dolar seviyesinde yer alıyor ve son 24 saat içerisinde %0.02’lik bir düşüş yaşadı. Son zamanların en çok yükselen kripto para birimlerinden birisi olan Ethereum ise, 150 doların üzerinde tutunmaya çalışıyor. Tron ise inanılmaz bir yükseliş ile çift haneli rakamları koruyor ve basın saati itibariyle %13.09 artış yaşamakta.

Analist Mahmudov: Ayılar Bitcoin’e Geri Dönebilir! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Analist Mahmudov: Ayılar Bitcoin’e Geri Dönebilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’li Yatırımcı, 23 Bitcoin Çaldırdı! İşte O Yöntem! Rapor: Piyasalar Ethereum Hard Forkuna Çok Fazla Odaklanmış Durumda Beklenenen Gizlilik Odaklı Kripto Para Birimi Grin, Piyasaya Sunuldu Hindistan Hükümetinin Kripto Para Regülasyonlarında Gelişme Var – Öneriler Alınmaya Başlandı İtalya’daki Finans Otoritesi İki Kripto Para Şirketine Ceza Kesti Analistlerin Bitcoin tahmini birleşti: “2020’ye yeni rekorla gireceğiz.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır