Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple XRP’nin Yolunu Açmaya Devam Ediyor. O Banka da Tamam

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple XRP’nin Yolunu Açmaya Devam Ediyor. O Banka da Tamam
Ripple XRP’nin Yolunu Açmaya Devam Ediyor. O Banka da Tamam

© Reuters.  © Reuters.

Ripple XRP’nin yolunu açmaya devam ediyor. Ripple yaptığı ortaklık anlaşmalarıyla şirketin kripto para birimi olan, XRP’nin değerini arttırmaya devam ediyor. Ripple şirketi bu sefer kiminle anlaşma yaptı detaylar yazımızda gizli…

Ripple XRP’nin Yolunu Açmaya Devam Ediyor

Bu hafta başında kripto para piyasası yeni bir anlaşmaya merhaba dedi. En değerli 3. kripto para birimi olan XRP ‘nin yöneticileri , The Commercial Bank of Ceylon (ComBank) ile ortaklık anlaşması yaptıklarını kamuoyuna bildirdi.

Yapılan anlaşmaya göre Combank müşterileri, RippleNet alt yapısını kullanarak sınır ötesi işlemlerini çok rahat ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Ayrıca müşteriler bu anlaşma sayesinde, sınır ötesi para transfer işlemlerini de en aza indirgemiş olacaklar.

RippleNet”in dikkat çeken bir başka özelliğide kullanıcılarına maksimum güvenlik sağlaması. RippleNet yaptığı altyapı çalışmalarıyla, 3. kişilerin sisteme müdahale etmesini (hackerları) tam anlamıyla çaresiz bırakmış durumda. Bu da müşterilerin, hiçbir güvenlik endişesi duymadan işlem yapmalarına olanak sağlıyor.

RippleNet ağı gün geçtikçe genişliyor. Ripple neredeyse her gün başka bir ortaklık anlaşması haberini duyuruyor. Ve RippleNet ağı hızlı bir şekilde genişlemeye devam ediyor. RippleNet’le ortaklık kuran her banka ve kurum, RippleNet altyapısı sayesinde birbirleriyle olan para transferlerini çok rahat bir şekilde yapabiliyorlar. RippleNet’i büyük bir havuz gibi düşünün ve herkes aynı havuzda yüzüyor.

The Commercial Bank of Ceylon (ComBank) Kimdir?ComBank, merkezi Sri Lanka’da bulunan, para tranferi konusunda bölgesinde öncü durumda olan bir finans şirketidir. Müşterilerine oldukça geniş bir yelpazede, işlem yapabilme hizmeti sunar. Tabi yaptığı bu son ortaklık anlaşmasıyla beraber, işlem yelpazesini daha fazla genişletmiş oldu. Combank’ın, merkezi Sri Lanka’da 263 şubesi bulunuyor.

Sonuç OlarakRipple ve The Commercial Bank of Ceylon (ComBank) arasındaki bu ortaklığın, her iki taraf için de yararlı olacağı kanaatindeyiz. Özellikle Ripple şirketi yaptığı bu ortaklıklarla her gün isminden söz ettiriyor. Bu da fırtına öncesi sessizliğin yaşandığı kripto para piyasalarında, Ripple XRP’ye olan beklentinin her geçen gün katlanarak artmasını sağlıyor. Bizde kripto para piyasalarının içinde bulunduğu bu durgun sürecin ardından en büyük sıçramanın, Ripple XRP tarafından gerçekleştirileceğini düşünüyoruz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple XRP’nin Yolunu Açmaya Devam Ediyor. O Banka da Tamam - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Boğası Novogratz’dan Facebook Coin Yorumu Weiss Ratings: Çin asla Bitcoin’i kullanmayacak Bittrex, KuCoin ve HitBTC, Yeni Kripto Trading Paritelerini Duyurdu! CME’nin Bitcoin endeks sağlayıcısı sektörde bir ilke imza attı 2019’da gözler bu 3 önemli kripto para trendinde Kraken, 2FA’yı Zorunlu Kıldı ve Yeni Bir Güvenlik Labarotuvarı Açtı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır