Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler!
Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler!

© Reuters.  © Reuters.

Fransız haber sitelerinde ”sarı yelekler” ile ilgili olarak son 5 haftadır ciddi haberler ortaya çıkıyor ve yayınlanan bu haberlerin bir kısmı, ülke ekonomisinde problemlere sebep olan ”ekonomik” sorunlar sonrasında yapılan gösteriler ile daha fazla artıyor. Fransız vatandaşlarının kripto para kullanım oranlarının bu gösteriler sırasında yabancı ülkelerden fon alabilecek olduklarını iddia eden bazı yerel haber siteleri, kripto paraların Macron yönetimine bağlı olarak araştırılması talebinin olabilecek olduğunu, Rusya tarafından ”sarı yelekler” arasında bazı şiddet yanlısı vatandaşların olabildiğini ve bunların bulunması için kripto paraların araştırılması gerekebilecek olduğunu iddia etti.

Fransa’da Araştırılabilir!
Fransa istihbarat yöneticilerinin kripto paralar ile sarı yelekler arasında olan şiddet yanlısı ve yabancı ülkeler tarafından fonlanan Fransız veya farklı ülke vatandaşlarının olup olmadığını araştırabilecek olduğu tahmin ediliyor. Yasal olarak yapılacak olan araştırmanın ardından kripto paralar hakkında Fransız hükümetinin yapacak olduğu bazı yeni açıklamalar ve atacak oldukları bazı yeni adımlar olabilir. Bu adımların nasıl adımlar olacağını ise zaman belirleyecek.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BtcTurk Kullanım Rehberi Malezya Merkez Bankası İle Menkul Kıymetler Regülatörü, Kripto Paralar Konusunda İş Birliği Yapacak Bitcoin girişimi, 30 milyon kullanıcılı sosyal medya devini satın aldı Bitcoin İçin 2018 Yılında Yapılan En Kötü 5 Tahmin! Harvardlı Bilim Adamları: Bitcoin Fiyatlarındaki Yüksek Volatilite Düşüşü Tetikliyor ABB Blockchain’i Enerji Sektöründe Kullanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır