Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler!
Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler!

© Reuters.  © Reuters.

Fransız haber sitelerinde ”sarı yelekler” ile ilgili olarak son 5 haftadır ciddi haberler ortaya çıkıyor ve yayınlanan bu haberlerin bir kısmı, ülke ekonomisinde problemlere sebep olan ”ekonomik” sorunlar sonrasında yapılan gösteriler ile daha fazla artıyor. Fransız vatandaşlarının kripto para kullanım oranlarının bu gösteriler sırasında yabancı ülkelerden fon alabilecek olduklarını iddia eden bazı yerel haber siteleri, kripto paraların Macron yönetimine bağlı olarak araştırılması talebinin olabilecek olduğunu, Rusya tarafından ”sarı yelekler” arasında bazı şiddet yanlısı vatandaşların olabildiğini ve bunların bulunması için kripto paraların araştırılması gerekebilecek olduğunu iddia etti.

Fransa’da Araştırılabilir!
Fransa istihbarat yöneticilerinin kripto paralar ile sarı yelekler arasında olan şiddet yanlısı ve yabancı ülkeler tarafından fonlanan Fransız veya farklı ülke vatandaşlarının olup olmadığını araştırabilecek olduğu tahmin ediliyor. Yasal olarak yapılacak olan araştırmanın ardından kripto paralar hakkında Fransız hükümetinin yapacak olduğu bazı yeni açıklamalar ve atacak oldukları bazı yeni adımlar olabilir. Bu adımların nasıl adımlar olacağını ise zaman belirleyecek.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Geliştiricileri, Ağda Daha Sık Hard Fork Yapmayı Düşünüyor Binance, Kripto Paraların Dolar ve BTC Cinsinden Değerlerini Karşılaştırdı Ethereum gelişimi sorgulanırken Vitalik güven vermek için ortaya çıktı Weiss Ratings, En Riskli 10 Kripto Parayı Paylaştı Bitmain, Umutlarını 2020’deki Bitcoin Yarılanmasına Çevirdi OKEx’ten Atılacak Kripto Paraların Tam Listesi – Kimler Yok Ki?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır