Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Foxbusinnes: Solidx Bitcoin ETF onayı bekliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Foxbusinnes: Solidx Bitcoin ETF onayı bekliyor
Foxbusinnes: Solidx Bitcoin ETF onayı bekliyor

© Reuters.  © Reuters.

Foxbusiness’in bildirdiğine göre Solidx Bitcoin ETF onayı bekliyor, bildiğiniz gibi Bitcoin ETF’leri konusunda VanEck öncülük ediyor.

Solidx Bitcoin ETF onayı bekliyor

VanEck kripto para strateji direktörü Gabor Gurbacs, FOX Business’a yaptığı açıklamada, SolidX’in ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) onay alacağını umuyorum dedi.

Gabor Gurbacs, Çarşamba günü “We are the closest that we can be,” (Kapanış Çanına Geri Sayım”) başlıklı özel bir röportajda;

“Bitcoin ETF’leri konusunda olabileceğimiz en yakın konumdayız” dedi.

“Amerika’nın bir bitcoin ETF istediği çok açık ve bunu yapmak için buradayız.”

SolidX Bitcoin ETF, VanEck’in düzenlediği fiyatlandırma kaynağı olan MVIS ile sigortalı ve fiziksel olarak destekleniyor.

Gurbacs;

“Bu ETF için onay işaret bekliyoruz, çünkü Bitcoin, emtia türü fonun ihtiyaç duyduğu her türlü ihtiyacı karşılıyor” dedi.

Neredeyse bütün kripto paralara öncülük eden Ripple , Ethereum ve Litecoin geleneksel bankacılar ve piyasa düzenleyicileri ile bir mücadeleyle içindeler ve sürekli karşı karşıya geliyorlar.

JPMorgan Chase (NYSE:JPM) Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jamie Dimon’a geçen günlerde, kripto paralara karşı duyduğu rahatsızlığın hala devam edip etmediği sorulduğunda;

“Bitcoine karşı bir tutum içinde olmak istemiyorum. ve aslında konuşmuyorumda, konuşacağım fazla bir şey yok, nokta” Dedi

JPMorgan Chase Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jamie Dimon, geçen aylarda yaptığı konuşmada ise kripto paraların tamamen bir dolandırıcılık faaliyeti olduğunu söylemişti ve kripto paraları eleştirmişti.

Benzer açıklamaları milyarder yatırımcı Warren Buffett ve Berkshire Hathaway (NYSE:BRKa) Başkan Yardımcısı Charlie Munger da yapmıştı. Her iki milyarderde nefret söyleminde bulunmuş, biri ”fare zehiri” diğeri ise ”hayvan pisliği” benzetmesinde bulunmuştu.

VanEck kripto para strateji direktörü Gabor Gurbacs ise;

“Bence Bitcoin dijital altındır ve bir sonraki finansal sistemi için potansiyel bir fırsattır, reddetmemeliyiz” dedi.

Bununla birlikte ünlü Winklevoss ikizlerinin yıllardır ETF önerileri SEC tarafından reddediyor. Şayet Solidx Bitcoin ETF onayı alır ise onlarında önü açılmış olacak.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Foxbusinnes: Solidx Bitcoin ETF onayı bekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver: Para Basımına Bitcoin Rekabeti Başladı Serbest Yatırım Fonu CIO’su: Wall Street Bekle ve Gör Taktiği Uyguluyor Bitcoin İşlem Hacmi Artmaya Devam Ediyor Bitcoin güvenli liman mı oluyor? Madencilik Yapanlar Zor Günler Yaşıyor Dikkat Çeken 363 Milyon Dolarlık (45.000 BTC) Bitcoin Transferi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır