Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Forbes’e göre Bitcoin-Ethereum ve Ripple için ralli zamanı yaklaşıyor olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Forbes’e göre Bitcoin-Ethereum ve Ripple için ralli zamanı yaklaşıyor olabilir
Forbes’e göre Bitcoin-Ethereum ve Ripple için ralli zamanı yaklaşıyor olabilir


Forbes’e göre Bitcoin-Ethereum ve Ripple için ralli zamanı yaklaşıyor olabilir. Kripto para piyasaları yaklaşık bir ay süren ayı sezonunun ardından yukarı yönlü ilk ciddi yükselişini önceki gün gerçekleştirdi ve bugünde sürdürüyor. Peki piyasalar bu yükselişe devam edebilecek mi? Forbes 2019’dan çok umutlu. İşte detaylar…

Bitcoin Ethereum ve Ripple için ralli zamanı geldi mi ?

2018’in artık yavaş yavaş sonuna geldiğimiz bugünlerde, 17 Aralık günü yaşanan fiyat artışlarıyla beraber kripto para piyasaları da yeni yıla daha bir umutlu girmeye hazırlanıyor. Piyasalarda yaşanan yaklaşık 18 milyar dolarlık hacim artışı sonrası, kripto paralar buna hemen reaksiyon gösterip toplamda, %20, %30 civarlarında fiyat artışı gerçekleştirdiler.

Forbes’e göre Bitcoin-Ethereum ve Ripple ‘da Noel rallisi yaşanabilir. Bitcoin, tam bir sene önce yani Aralık 2017’de büyük bir ralliye çıkıp, fiyatını neredeyse 20 bin dolar seviyesine çıkartmıştı. Peki bu artış neden tekrar gerçekleşmesin? Tarih tekerrür etmez mi?


Forbes analizcileri, kripto paraların şu an, geçtiğimiz seneye göre çok daha fazla insan tarafından takip edildiğini belirtiyorlar. Her ne kadar Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan büyük değer kayıpları hayal kırıklığı yaşatsa da, olası bir boğa koşusunda pek çok eski ve yeni yatırımcının bu trene tekrar binmek isteyeceklerinin altını çiziyorlar. Onlara göre bu defa tren, çok daha istikrarlı bir şekilde yoluna devam edecek. Çünkü insanlar artık kendilerini ayı istilalarına karşı koruyabilecek savunma mekanizmaları geliştirdiler.

Kripto para piyasaları yukarı yönlü yeni bir ralliye çıkacak mı bilinmez ama piyasanın şu anki seviyesini uzun süre koruyamayacağı aşikar. Yakın bir zamanda yukarı ya da aşağı yönlü yeni bir hareket görebiliriz. Ancak beklentiler yukarı yönde bir hareketin olacağı yönünde.

İlgileneceğinizi düşündüğümüz diğer haberler

Ünlü analizciden gündem yaratacak Bitcoin tahmini!!! Tıklayınız.

Bakkt Bitcoin vadeli işlemlerinde gecikme olmayacak. Tıklayınız.

Kripto para piyasaları yükselişe geçti!!! Tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Forbes’e göre Bitcoin-Ethereum ve Ripple için ralli zamanı yaklaşıyor olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg: Bitcoin’de dönüm noktası ufukta Dünyanın En Zengin Kişileri Arasında Gösterilen Henry Karvis’den İlk Bitcoin Yatırımı Bitcoin 6000 direncini kırdı. Sırada ne var? Houston Rockets ve Boston Celtics Karşılaşmasında, Bitcoin Cash Madenciliği Reklamı Yapıldı! Craig Wright: Visa’dan Bitcoin’e Geçiş Yapmalarını İsteyeceğim Bu parabolik eğilime göre Bitcoin (BTC) 50.000 dolar olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır