Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Finansal Uzman: Bitcoin Kan Kaybetmeye Devam Ediyor Ama Yine De Eskisinden Daha Stabil

Ana Sayfa » GÜNCEL » Finansal Uzman: Bitcoin Kan Kaybetmeye Devam Ediyor Ama Yine De Eskisinden Daha Stabil
Finansal Uzman: Bitcoin Kan Kaybetmeye Devam Ediyor Ama Yine De Eskisinden Daha Stabil

© Reuters.  © Reuters.

6 Eylül Perşembe günü, finansal uzman ve başarılı analist Lawrence Shover, 24 saat içerisinde gerçekleşen çoğul kripto para piyasa çöküşleri, kripto para birimlerinin meşruluğu ve piyasaya olan güvensizlik hakkında Bloomberg‘e konuştu.

SFG Alternatives firmasından Lawrence Shover, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin önündeki büyük engellerden bir tanesinin, Goldman Sachs (NYSE:GS) tarafından ticari masa iptal kararı olduğun ifade etti. Bankacılık devine yakın yetkililer daha önce firmanın Bitcoin ticaret masası planlarını rafa kaldırdığını bildirmişti. Söz konusu habere göre ”Goldman Sachs kripto para dünyasına katkı sağlayabilecek başka yollar aramakta” olarak vurgu bile yapıldı.

Ancak bugün gelen yeni bir haberde, Goldman Sachs CFO’su bu iddiaları açık bir dille yalanladı.

San Francisco’daki TechCrunch konferansına katılan Chavez, bankanın kripto paralarla ilgili planlarını ertelediğine dair çıkan haberleri şöyle yorumladı:

“Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama bu yönde çıkan haberler sahte.”

Business Insider, 5 Eylül’de yaptığı bir haberle bankanın bu planı ertelemeye karar verdiğini duyurdu. Chavez ise ortada ‘ertelenen’ bir şeyin olmadığını çünkü bu planın zaten belli bir zaman çizelgesine oturtulmadığını vurguladı.

Analiste göre BTC haftaya iyi başlayıp kötü bitirse bile, 6400 dolar sınırının üzerinde kalabilmesi bile BTC’nin daha stabil olduğunu göstermekte. Shover bunun yanı sıra Bitcoin piyasasının çoğunlukla spekülatörlerden ve dedikodulardan etkilenen bir alan olduğunu da vurguladı. Shover şu sıralar Bitcoin’in en çok ihtiyaç duyduğu şeyin ise meşruluk ve kabul görme olduğunu belirtti.

The post Finansal Uzman: Bitcoin Kan Kaybetmeye Devam Ediyor Ama Yine De Eskisinden Daha Stabil appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Finansal Uzman: Bitcoin Kan Kaybetmeye Devam Ediyor Ama Yine De Eskisinden Daha Stabil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple kurucusu, aldığı milyarlarca XRP’nin yarısını sattı Biraz da Gülelim – Dünyanın En Büyük Sahtekarı ”Bitcoin Aldatmaca” Dedi Ripple xCurrent 4.0 yeni sürümü çıkıyor, xRapid’in kullanım alanı genişletiliyor Bitcoin ve Ethereum Hakkında Konuşan PayPal Kurucusundan Küresel Para Birimi İtirafı Bitcoin (BTC) 4 bin doların altında: Yeni bir satış dalgası geliyor olabilir Son Dakika: Bitcoin ve Altcoin Borsası Hacklendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır