Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BitPay Yöneticisi: Bitcoin Geri Sıçrayacak Ama ICO Piyasasından Emin Değilim

Ana Sayfa » GÜNCEL » BitPay Yöneticisi: Bitcoin Geri Sıçrayacak Ama ICO Piyasasından Emin Değilim
BitPay Yöneticisi: Bitcoin Geri Sıçrayacak Ama ICO Piyasasından Emin Değilim


Popüler kripto para ödeme hizmet firmalarından birisi olan BitPay‘in yöneticilerinden bir tanesi, Bitcoin’in henüz ölmediğini düşünüyor. Sonny Singh Bitcoin konusunda iyimser olsa da, ICO piyasaları ve alt koinler hakkında o kadar ılımlı bir tavra sahip değil.

Bitcoin’in Sıradaki Boğa Koşusu İçin Çok Fazla Tetikleyici Var
Kripto para piyasası ne zaman bir çakılma yaşasa, Bitcoin tarafından ortaya konulan finansal devrime inanmayanlar genellikle bu piyasanın öldüğünü duyurmaya başlıyor. Şimdiye kadar o kişilerin hepsi yanıldı. BitcoinObituaries kaynağının belirttiğine göre, bu zamana kadar tamı tamına 309 kere Bitcoin’in öldüğünü ilan etseler de, BTC bugün bile artış ile yoluna devam etmekte.

Sonny Singh, Bloomberg kaynağına verdiği demeçte, Bitcoin’in şu sıralar düşüş yaşadığını ama kesinlikle ölmediğin, ilerideki günlerde eski değerine doğru tırmanmaya başlayacağını vurguladı.

”Şu an çok fazla dedikodu duyuyorsunuz. Ancak önümüzdeki yıl büyük başlangıçların gerçeğe dönüştüğünü göreceksiniz.”

Singh daha sonra Goldman Sachs‘ın ünlü ticari masasının ertelenme kararına, Fidelity tarafından üretilen bir Bitcoin ürününe, Square‘in planladığı mağaza ödeme sistemine ve olası bir BlackRock Coinbase ETF’sine değindi. Ünlü yöneticiye göre, yukarıdaki tetikleyici etkenler, yakın zamanda kesinlikle Bitcoin’in yeniden doğuşuna neden olacak.

Görünüşe göre Bitcoin söz konusu yükselme için şimdiden yola çıktı çünkü basın saatine göre lider kripto para biriminin birim fiyatı 6.500 dolar sınırını test etmeye başladı.

Bugün erken saatlerde su yüzüne çıkan bir habere göre, BitPay sessiz sedasız bir şekilde Google (NASDAQ:GOOGL) Play Store’dan çıkartıldı.


İlgili haber:
Kripto Para Cüzdanlarından BitPay, Google Play Store’dan Çıkartıldı

BitPay Yöneticisi: Bitcoin Geri Sıçrayacak Ama ICO Piyasasından Emin Değilim isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BitPay Yöneticisi: Bitcoin Geri Sıçrayacak Ama ICO Piyasasından Emin Değilim - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Neden milyarder yatırımcılar fiyatlar konusunda olumlu? Fiyat yükselişi ne zaman başlayacak? Eski Fidelity Yöneticisi Bir Blockchain Firmasına Geçiş Yaptı! 2020 Bitcoin Halving’in Arkasındaki Büyü, Bitcoin Fiyatını Nasıl Etkileyecek? Tinder Abonelikleri Artık Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile Satın Alınabilecek! Bitcoin Geliştiricisi Wlad van der Laan: Bitcoin’in Toplam Miktarı Değişmeyecek! Litecoin ilk onda dikkat çekiyor… Artık en büyük 4. kripto para

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır