Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analist: Bitcoin İçin Önümüzde Çok Daha Büyük Bir Engel Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analist: Bitcoin İçin Önümüzde Çok Daha Büyük Bir Engel Var
Ünlü Analist: Bitcoin İçin Önümüzde Çok Daha Büyük Bir Engel VarDün yaşanan ralli Bitcoin‘i 4.000 dolara taşıdıktan sonra, bir çok önde gelen kripto para birimini de Bitcoin ile birlikte yükselişe taşıdı. Geçtiğimiz haftalarda da özellikle 1-2 günlük yaşanan bu tarz yükselişler, daha sonra yerini çok daha katı bir düşüşe bırakmıştı ve yatırımcılar şu an da bu risk yüzünden tedirgin. 2018 yılını 3.000 dolar seviyesinde kapatan Bitcoin, ara ara yaşadığı dalgalanmalara rağmen 2019 yılında nispeten daha iyi bir performans sergilemekte.

Bitcoin’in Önünde Çok Daha Büyük Bir Engel Var 
Bloomberg’in haberine göre, GTI Vera Convergence Divergence isimli indikatörü baz alınarak, Bitcoin şu sıralar geçtiğimiz altı ay içerisindeki en uzun satın alma serisine ulaştı ve eğer bu satın alma baskısı devam ederse, Bitcoin önümüzdeki ay ve haftalarda ciddi bir yükseliş ve ivme yakalyabilir.

eToro’nun önde gelen analisti Mati Greenspan da konu hakkında konuştu ve Bitcoin alım satımının uzun vadeli dip seviyeye gelmeye çok yaklaştığını, fiyatın zirveye kıyasla dibe çok daha yakın olduğunu vurguladı. Greenspan bunun yanı sıra endüstrinin çok büyük bir hızla büyüdüğünü ve Bitcoin ve blockchain ile ilgili firmaların aynı oranda eleman almaya başladığını da vurguladı.

Kötü haber vermeyi de ihmal etmeyen Greenspan, Bitcoin’in 4.000 dolar üzerine çıkmasının iyi olduğunu ancak asıl testin ve engelin 5.000 dolar seviyesinde bulunduğunu vurguladı.

Ünlü Analist: Bitcoin İçin Önümüzde Çok Daha Büyük Bir Engel Var isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analist: Bitcoin İçin Önümüzde Çok Daha Büyük Bir Engel Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin tahminleri tutan Pompliano’dan göz kamaştıran BTC öngörüsü Ünlü Blockchain Uzmanı Miko Matsumura, Merkezi Kripto Para Borsalarını  Eleştirdi! Rusya, Çin sınırına kripto finans merkezi kurmayı planlıyor Bitfinex’in LEO Token’i Yükselmeye Devam Ediyor! Kraken’de 8000$’dan Bitcoin aldılar, 12,000$’dan sattılar: Nedeni ortaya çıktı Cardano Kurucu Ortağı, Endor’a Danışman Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır