Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fidelty İnvestment: ” Bitcoin ve kripto para için 2019 büyük bir yıl olacak ”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fidelty İnvestment: ” Bitcoin ve kripto para için 2019 büyük bir yıl olacak ”
Fidelty İnvestment: ” Bitcoin ve kripto para için 2019 büyük bir yıl olacak ”

© Reuters.  © Reuters.

En büyük üçüncü varlık yönetimi şirketi Fidelity Investments, Bitcoin ve kripto para için 2019 ‘un, özellikle Blockchain endüstrisi açısından büyük bir yıl olacağını öngörüyor. Onlara göre birçok yatırımcı 2017 sonlarındaki Bitcoin’in o ihtişamlı günlerini tekrar göreceği konusundan ümitli. Ve hazırlığını bu yönde yaptı bile.

Tüm kripto para birimleri popülerliklerinin yüksek olduğu 2017 nin son çeyreğini hatırlıyor. Örneğin, Bitcoin döviz kuru Aralık ayında yaklaşık 20.000 $ ‘lık bir fiyatla zirve yaptığı zaman gencinden yaşlısına her kesimden yatırımcılar üzerinde önemli bir etki bıraktı. İşler tıkırında taşlar yerine oturmuştu. Kripto para piyasası yerinde ve sağlamdı.

Ne yazık ki bu durum uzun süremedi….

Bir ay içinde, Bitcoin, fiyatından binlerce dolar kaybetmişti. Ethercoum, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi tüm para birimleri de Aralık ayında en yüksek fiyatlara sahip oldukları fiyattan aniden büyük düşüşler yaşadılar. Bitcoin için gelecek karanlıklı ve kasvetli görünüyordu. Fakat şimdi Fidelity, kriptoların bir kez daha eski haline dönebileceğini ve Bitcoin ve kripto para için 2019 ‘un sektörde yeni ve heyecan verici şeyler için başlangıç olacağını öne sürüyor.

Bitcoin ve kripto para için 2019 ‘da İhtişamlı Günler Gelir miFidelity, kripto sahipleri ve kripto piyasası ile ilgilenen kurumlar ve yeni müşterileri piyasaya teşvik etmek. Ayrıca onları piyasada rahat hissettirmek için Fidelity Digital Asset Services (FDAS) adlı bir startup başlattı. Startup Goldman Sachs’ın küresel teknoloji geliştirme departmanının eski başkanı Tom Jessop tarafından yönetilecek. Ayrıca Kripto paralı muhafaza ile birlikte Fidelity’nin kurumsal ticaret yürütme ve toplu değişim verileri sunacağı iddia ediliyor.

Tom Jessop Kripto tabanlı yeni çalışması hakkında bilgi vermek için özgür ve bağımsız gazeteci Lura shin ile canlı yayınında bir araya geldi.

Görüşmele sırasında Jessop, Start up’ı oluşturmanın ardındaki mantığı açıkladı:

Elinde ciddi oranda kripto varlığa sahip ve büyük konumlarda ve Kripto varlıkları ile istedikleri alım satımları yapamamış bu oranda istekli birkaç müşteri ile bir araya geldik. Edindiğimiz izlenim şu; Şu anda çok fazla talep var.

Tom Jessep’a göre Fidelity, yaklaşık 4 yıl önce sürtünmesiz sermaye piyasası olarak adlandırılan konuya odaklandı. Ve kripto alanına girmeye başladı. Fidelity, Finansal sistemleri daha verimli, uygun maliyetli ve kitlelere açık hale getirmek için tasarladı.

Blockchain, Fidelity Labs gibi bu teknolojiyi denemeye başlayan bir grup için oldukça popülerdi.

Fidelity Labs ‘ta bir bölüm daha sonra Bitcoin madenciliğine ilgi duymaya başladı. Müşterilerine BTC ile ev tipi kafeteryalarında satın almalarına izin verecek yepyeni bir platform açtı.

Fidelity’deki yöneticiler, programın ne kadar popüler olduğunu ve öğrendiklerini kripto para birimi ve ilgili teknolojisinin ne kadar önemli olduğunu gördüler.

Uzun bir deneyden sonra, FDAS start up resmi olarak ortaya çıktı.

Değişim Geliyor.Fidelity’nin kripto pazarına nasıl hizmet edeceği konusunda Jessop şunları söyledi:

Vizyonumuz özellikle Bitcoin ve kripto para için 2019 yılında, aile işletmeleri, hedge fonları ve kripto varlıklara yatırım yapmak isteyen diğer kurumları teşvik etmek. Onların o alandaki yeteneklerinde önlerine ışık tutmak.

Cari fiyatlar aksini belirtse de, Jessop, Wall Street oyuncuları arasındaki artan ilgiden dolayı, Kripto para piyasasının yeni popülerlik ve büyüme seviyelerini yaşamaya hazır olduğundan emin. Bitcoin ve kripto para için 2019 yılının çok farklı geçeceğini öngörüyor.

Ayrıca, Blockchain inovasyonunun tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve çok sayıda girişimci ve geliştiricinin kripto arenasını, projelerini inşa etmek için mükemmel bir yer olarak gördüğünü belirtti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fidelty İnvestment: ” Bitcoin ve kripto para için 2019 büyük bir yıl olacak ” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Önde gelen Bitcoin borsasında kritik güvenlik açığı! Ünlü Analistten Çılgın Bitcoin Tahmini: “Bitcoin 100 Bin Doları Aşacak.” Zuckerberg’ün İfadelerinden Öne Çıkanlar BMW, Intel Ortak Bir Blockchain Programına Katıldılar Kripto Paralardaki Volatilite Geri Döndü – Bu Ne Anlama Geliyor? Plastik Poşet Kullanımında Büyük Gerileme

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır