Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i de platformuna dahil etmeyi planlıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i de platformuna dahil etmeyi planlıyor
Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i de platformuna dahil etmeyi planlıyor

© Reuters.  © Reuters.

Uluslararası finans şirketi Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i platformuna dahil etmeye hazırlanıyor. Bir süre önce kripto pazarına açılan şirket, ürün yelpazesini genişletmekte kararlı görünüyor. Peki bunun piyasaya ne gibi getirileri olabilir?

Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i ürün yelpazesine ekliyor

Dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden olan Fidelity geçtiğimiz aylarda kripto para ekosistemine dahil olmuştu. Şirket sektöre adım atarken çok yavaş ve dikkatli davrandı ve müşterilerine verdiği kripto para hizmetini sadece Bitcoin ve Ethereum ile sınırlı tuttu.

Ancak öyle görünüyor ki Fidelity müşterileri kripto paralara baya ilgi gösteriyor. Çünkü Fidelity Investments’tan gelen son açıklamada, bundan sonra Fidelity Investments bünyesinde, XRP, Stellar, Bitcoin Cash, EOS ve Litecoin’in de barındıracağı yönünde.

Kripto para borsaları her zaman önemlidir. Çünkü insanların kripto paralara olan ulaşım kanallarıdır. Bir kripto para ne kadar çok borsada listelenirse değeri ve işlem hacmi de o denli büyür. Hele bir de listelenecekleri kurum dünyanın sayılı finans şirketlerinden biriyse işler çok daha iyi gidebilir. Hele hele piyasaların can çekiştiği bu günlerde, bu yeni listelenmeler piyasaların rahatlamasını sağlayacaktır.

İlgili haberlerimiz:Piyasalarda yaşananlar gerçek bir boğa yürüyüşü mü yoksa bir aldatmaca mı? Öğrenmek için tıklayınız.Bakkt ve Nasdaq’dan sevindiren haberler gelmeye devam ediyor. Tıklayınız

Eski bilgsayarlarınız sizi kripto zengini yapabilir. Nasıl mı? Tıklayınız.

Tom Lee’nin ripple 2019 tahmini için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i de platformuna dahil etmeyi planlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En iyi kripto analistlerinden güncel Bitcoin tahmini Bitcoin, ETH, XRP Fiyatı Güçleniyor: Kritik Seviyeler Blockchain ve kripto paranın cazibe merkezi İstanbul Jp Morgan Chase’den Madencilik Raporu: Çin’de Bazı Bölgeler, BTC’yi 2400 Dolara Çıkarıyor Bu Trader’ların Tahminlerine Göre Bitcoin Rallisi Kapıda! Apple Card ile Bitcoin Satın Alınamayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır