Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

eToro müşterileri Bitcoin ve Ripple Satın alıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » eToro müşterileri Bitcoin ve Ripple Satın alıyor
eToro müşterileri Bitcoin ve Ripple Satın alıyor


Bitcoin ve Altcoin için yatırımı için ne kadar doğru bir zaman bilinmez ama, eToro müşterileri bazı kripto paralarda yatırımını ikiye katladığı borsa tarafından açıklandı.

eToro müşterileri bazı kripto paralarda fırsat görüyor

Özellikle bu haftaki düşüşler bazı kripto para yatırımcılarında güven sarsıntısına neden olmamış görünüyor.

Bitcoin Cash (BCH) hard forkunun getirmiş olduğu belirsizliğe bağlı olarak Bitcoin ve diğer kripto paralarda ağır kayıplar yaşandı. Borsalarda volatilite yükseldi ve sadece dün gece %15’den fazla kayıp yaşandı.

Bununla birlikte İngiltere merkezli kripto para borsası olan eToro müşterileri bazı kripto paralarda yatırımlarını ikiye katladı. Türkiyedeki bazı yatırımcıların tersine elindekileri BTC ve altcoinleri elden çıkarmak yerine özellikle BTC satın aldılar.

eToro borsasının 10 milyon müşterisi bulunuyor, borsanın veri bölümü yöneticisi Gil Alpert, pazartesi günü müşterilere ait ticari davranışları sosyal medyada paylaştı.

Alpert yaptığı açıklamada;

(eToro) müşterileri (…..) BTC yatırımlarını artırmak için fiyat düşüşünü değerlendirdiler” yorumu yaptı. Bunun da küçük ama net bir artışa neden olduğu açıklandı.


Açıklamanın yapıldığı günki Google (NASDAQ:GOOGL) arama eğilimleride pazartesi günü bazı kriptolarda yoğun aramaların olduğunu destekliyor.

yatırımcılar BTC dışında Ripple ve EOS yatırım miktarlarını ikiye katladılar. BTC’nin aşağı salması nedeniyle EOS’da kısmen zarar ederken XRP‘de kazanç elde ettiler.

Makale yazılırken BTC 4900 dolardan işlem görüyor ve bu seviyelerde destek bulmuş görünüyor. Ethereum 148, BCH ise 228 dolardan işlem görüyordu. BCH fork sonrasında %55 oranında kayıp yaşadı ve nerdeyse geçen yıl Ağustos ayı fiyatlarına geri döndü. En önemlisi ise 4. sıradaki yerini Stellar’a bıraktı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

eToro müşterileri Bitcoin ve Ripple Satın alıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Doğru Bitcoin tahminleriyle bilinen analistten çarpıcı BTC tahmini geldi! Avustralya’da Devlet Bilgisayarı Bitcoin Madenciliği İçin Kullanıldı ETF İle İlgili Karar İçin Bu Hafta Son Tarih! Google iOS’daki klavyesine Bitcoin sembolü ekledi Forbes: Bitcoin PoW sözleşmesi kusurlu, daha üstün bir konsensus mekanizmasına ihtiyaç var! Binance CEO’su CZ, Kripto Para Piyasasının İyiye Gittiğini İşaret Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır