Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Etherum’da Balina Hakimiyeti, Ripple (XRP)’a Yönelik 2019 Yorumu, Bitcoin Rallisinde Dolar Etkisi: Öne Çıkan: TRON, Litecoin ve Nano Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Etherum’da Balina Hakimiyeti, Ripple (XRP)’a Yönelik 2019 Yorumu, Bitcoin Rallisinde Dolar Etkisi: Öne Çıkan: TRON, Litecoin ve Nano Haberleri
Etherum’da Balina Hakimiyeti, Ripple (XRP)’a Yönelik 2019 Yorumu, Bitcoin Rallisinde Dolar Etkisi: Öne Çıkan: TRON, Litecoin ve Nano Haberleri


Başkan Trump’ın Bitcoin üzerindeki potansiyel etkisinden Ripple ve XRP ile ilgili yeni bir gelişmeye kadar burada kripto dünyasındaki önemli kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler
Bitcoin rallisinde Donald Trump etkisi
GerberKawasaki Wealth and Investment Management’in CEO’su, ABD Başkanı Donald Trump’ın bir sonraki “dev” Bitcoin rallisini tetikleyebileceğini söyledi.

Ross Gerber, birkaç gün önce Bitcoin’in 3,2 bin dolardan 4,2 bin dolar seviyesine sıçramasının, ABD Başkanı’nın Federal Rezerv’e yaptığı son saldırıdan, devam etmekte olan hükumet kapatılmasından veya tamamen başka bir konudan mı etkilendiği tam olarak bilmediğini belirtiyor. Ancak GerberKawasaki Wealth and Investment Management’in CEO’su, her durumda kripto paralarının hiçbirini satmak için bir planı olmadığını söylüyor.

Bloomberg analisti: “Kripto para birimi piyasası, ABD dolarının zayıf konumundan faydalanıyor.”
Ünlü Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone’de Ross Gerber’e benzer bir yorum yaptı. Bitcoin’in yaklaşık bin dolarlık bir rallisinin ABD’deki mevcut politik karşıklıktan ve ABD dolarının zayıf konumundan faydalandığını vurguluyor. Ünlü Bloomberg Intelligence analisti, konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Kripto para birimi piyasası çok fazla ‘oversold’ durumundaydı. Bence bin dolarlık Bitcoin rallisi bu yüzden gerçekleşti. Kripto para birimi piyasasının tamamı, ABD dolarının zayıf durumundan, politik ve yönetimle ilgili sorunlardan faydalanıyor gibi görünüyor.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler
Binance Academy’den Ripple (XRP) eğitimi
Önde gelen kripto para birimi borsası Binance’in yeni eğitim platformu olan Binance Academy, Ripple ve XRP ile ilgili yeni bir video yayınladı. Binance Academy tarafından yayınlanan video; RippleNet, xRapid, xCurrent ve xVia’yı kapsıyor.

PwC yetkilisi: “2019 farklı olacak ve sektöre kurumsal firmalar akın edecek.”
2019 yaklaşırken, kripto para birimi sektöründen birkaç önemli isim, piyasa ve son fiyat dalgalanmaları ve düşüşleriyle ilgili konuşuyor. Piyasaya yönelik yorum yapan en son yetkili PricewaterhouseCoopers (PwC)’nin kripto lideri Henri Arslanian.

Henri Arslanian, 2019’da kripto para birimi endüstrisinde, kurumsal yatırımcıların ve diğer oyuncuların katılımıyla pek çok heyecan verici şey olduğunu belirtiyor. 2018 yılının büyük bankaların kripto ayetine girme yılı olduğunu, 2019 yılının ise ortaklıkların çok daha fazlalaşacağı yıl olacağını belirtiyor. PwC yetkilisi, aynı zamanda kripto para birimi sektörüne girişi önemli bir etkiye sahip olan Fidelity örneğini de verdi.

Henri Arslanian: “Ripple’ın XRP’sinin kullanımı sektörün geliştiğinin bir göstergesi.”
Henri Arslanian, Ripple’ın XRP’sini ve köklü SWIFT’e sunduğu rekabeti ele aldı. Ripple’ın vaat ettiği hızlı çözümün, giderek daha fazla bankanın listeye kripto para birimleri eklemeyi düşündüğü bir oyun değiştirici olacağını sözlerine ekliyor. XRP, son zamanlarda, özellikle sınır ötesi ödemeler için 4 saniyelik işlem masrafları nedeniyle çok fazla haber oluşturdu. Fintech yetkilisi, 2019’un gelişiyle aynı zamanda diğer kripto paralarında özellikleri ile dikkat çekeceğini iddia ediyor

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
Cloudfare ve Ethereum birlikteliği
Cloudfare’deki kriptografi şefi, şirketin merkezi olmayan bir internet oluşturmak için Ethereum araştırmacılarıyla çalışmakla “çok ilgilendiğini” söylüyor. ABDli startup, web sitelerinin daha hızlı ve yüksek güvenlik düzeyleriyle yüklenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir yazılım yapar.

Kripto balinaları Ethereum üzerinde yoğunlaşıyor
Kripto balinaları, bir Diar araştırma raporuna göre, ağır miktarda Ethereum üzerinde oturuyor. Balina adresleri 2018’de bir önceki yıla göre daha fazla Ethereum biriktirdi. Araştırma 4. çeyrekte 2018’de bir önceki çeyreğe göre yüzde 217’lik bir artışa işaret ediyor. Araştırma raporu, balina aktif adreslerinin 2017 yılına göre dört kat arttığını gösteriyor. 500 aktif cüzdanın, toplam ETH arzının yüzde 20’si olduğu tahmin edilen 20 milyon ETH’ye sahip olduğu bulundu.


Litecoin (LTC)’e yönelik haberler
Bitcoin Lightning cüzdanı Zap, yayın zamanından birkaç saat önce Litecoin (LTC) için destek eklediğini açıkladı. Bitcoin Lightning cüzdanı, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Zap artık uzak Litecoin Lightning node’lerine bağlanmayı destekliyor. Lightning Network bazı gizlilik geliştirmeleri eklerken akılda Bitcoin ölçeklendirilerek kavramsallaştırılmış olsa da, temel Blockchain teknolojisine agnostik olarak tasarlanmış bir protokoldür. Litecoin geliştirme ekibi şu anda LTCD içinde nötrino (hafif istemci) desteği uygulamak için çalışıyor. Böylece bir gün kullanıcılar cüzdanlarını Bitcoin Blockchain’inde başlatabilir, oturumu kapatıp zincirleri Litecoin’e geçirebilir.

TRON (TRX)’a yönelik haberler
TRON (TRX), lider kripto para birimi borsası Binance, tarafından oluşturulan yeni bir hayır kurumuna 100 bin dolar bağışta bulundu. Malta Community Chest Fund Foundation (Malta Topluluk Sandık Fonu Vakfı), “hastalık, sakatlık ve ekonomik kırılganlık nedeniyle zor zamanlar geçirenlerin hayatlarını iyileştirmek için” kurulmuş bir hayırsever vakıf.

Nano (NANO)’ya yönelik haberler
Nano (NANO), bir siber güvenlik firması olan Red4Sec tarafından bağımsız bir güvenlik denetiminden geçtiğini söyledi. Nano şirketi, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Denetimin tamamlanmasının ardından Red4Sec, Nano protokolünde kritik bir güvenlik açığı bulunmadığını bildirdi. Denetim sürecinde Red4Sec, birincisi Nano Boulton sürümünde yer alan ve ikincisi bir sonraki yazılım sürümüne dahil edilmesi planlanan Nano kod üssünde iki küçük değişiklik önerdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Etherum’da Balina Hakimiyeti, Ripple (XRP)’a Yönelik 2019 Yorumu, Bitcoin Rallisinde Dolar Etkisi: Öne Çıkan: TRON, Litecoin ve Nano Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Etherum’da Balina Hakimiyeti, Ripple (XRP)’a Yönelik 2019 Yorumu, Bitcoin Rallisinde Dolar Etkisi: Öne Çıkan: TRON, Litecoin ve Nano Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor OmiseGo Değer Artışına Neden Olacak Güncellemeler ile Geliyor. OMG Güncelleme Detayları Bitcoin 3100 dolardaki dibi yeniden test eder mi? Malezya, Çin’in desteğiyle blockchain şehri kuracak McAfee Küba’da Ortaya Çıktı Dev Kripto Para Borsasının Kurucusuna Göre Kongre Görüşmelerinden Bitcoin Karlı Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır