Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum’dan Sonra Sıra Litecoin’de – LTC, 12 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum’dan Sonra Sıra Litecoin’de – LTC, 12 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi
Ethereum’dan Sonra Sıra Litecoin’de – LTC, 12 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi


Bitcoin‘in ”altınının”, gümüşü olarak görülen Litecoin, Ethereum‘dan sonra olumsuz bir rekor kıran sıradaki kripto para birimi oldu. Litecoin, 12 Eylül 2018 itibariyle, yaklaşık 12 aydır inmediği kadar düşük bir seviye olan 50 dolar altına geriledi.

Dünyanın piyasa hacmine göre en büyük yedinci kripto para birimi, 10:34 UTC itibariyle 47.67 dolar seviyesine kadar düştü ki bu seviye 22 Eylül 2017 tarihinden beri görülen en düşük nokta. LTC, basın saatine göre ise 49,13 dolar seviyesinde gezinmekte ve 50 doların üstüne tekrar çıkmayı başaramadı. Litecoin basın saatine göre son 24 saat içerisinde %7.49’luk bir düşüş yaşamakta.


Başka bir dikkate değer nokta ise, Litecoin’in top 10 kripto para birimi arasında en büyük kaybı yaşayan ikinci kripto para birimi olması. Hafta bazında ele alacak olursak, Litecoin çok kısa bir sürede %22.5’lik piyasa hacmi kaybetti. Bunun da yanı sıra, geçtiğimiz Aralık ayında zirve yaptığı 344 dolarlık en yüksek seviyenin, yaklaşık %86 oranında gerisined kalmakta.

Ethereum’un yanı sıra, Bitcoin Cash ve Monero da son 24 saat içerisinde %9’un üzerinde kayıp yaşayan kripto para birimlerinden bir kaçı. Top 50 kripto para birimi arasında 24 saatlik verilere göre ‘yeşil’ renge sahip kripto para birimi sayısı ise gerçekten sınırlı. Basın saatine göre lider Bitcoin %0.35, XRP %0.89, Stellar – ki bu konuda şu an lider – %3.57, son dönemin şaşalı kripto para birimi Dogecoin %1.35, Bitcoin Diamond %1.11, Holo ise %0.26 gibi bir artış göstermekte.

Ethereum’dan Sonra Sıra Litecoin’de – LTC, 12 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum’dan Sonra Sıra Litecoin’de – LTC, 12 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin En Yeni Kripto Para Borsası: Panokripto Delphi Digital’e Göre FED Politikaları Bitcoin’i Arttıracak Kripto Para Severler Dikkat: 10 Milyon Dolara, 12 Gece Uzayda Kalabilirsiniz Ünlü Yatırımcı: Kripto, Doların Yerini Alıyor ve Bunu Kimse Fark Etmiyor Maker (MKR) Neden 2019’un En Sıcak Kripto Parası? Aion, Bitcoin ve Ether’lerinin yarısını sattı: Satmaya devam edeceğiz

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır