Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

0x ZRX Coinbase Pro’da Listelendi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » 0x ZRX Coinbase Pro’da Listelendi!
0x ZRX Coinbase Pro’da Listelendi!

© Reuters.  © Reuters.

Beklenen oldu ve 0x ZRX Coinbase Pro’da Listelendi! Borsa yakın geçmişte daha çok kripto paraya fırsat tanıyacağını duyurmuştu. Bugünden başlayarak ZRX tokenleri de içeri kabul edilenler klübüne dahil olmayı başardı.

0x ZRX Coinbase Pro’da Listelendi!Koinmedya ailesi olarak biz bu durumu 3 gün öncesinden siz değerli okuyucularımza haber vermiştik.

0x (ZRX) Fiyat Artışının Arkasından Coinbase Çıktı!

Coinbase Resmi Twitter hesabından yapılan açıklama şu şekilde:

Duyurudan anlaşıldığı kadarıyla alım satım işlem menüsü ancak yeterli likidite sağlandığında açılacak. ZRX sadece BTC paritesi üzerinden gelmiyor. BTC paritesine ek olarak USD ve EUR gibi fiat para pariteleriyle de destekleniyor. Şu an en az 12 saat boyunca sadece transfer emirleri işleme alınacak.

Ancak şunu da belirtmekte fayda varki New York yönetiminin çıkardığı yerel yasalar yüzünden o bölgeden Coinbase’e bağlanan yatırımcıların ZRX’e erişi engellenecek.

Twitter’dan bir kullanıcının geçen ay tespit ettiği bir durumu takdirinize bırakıyoruz

Gördüğünüz gibi ZRX projesinin arkasındaki ekip neredeyse tamamen eskiden Coinbase’de üst düzey yöneticilik yapmış kişiler. -Yorumsuz-

0x ZRX tokeni coinmarketcap listesinde 434 milyon dolarlık büyüklüğü ile 24.sırada yer alıyor. 0.80 dolardan işlem gören ZRX’in değeri yazı kaleme alındığında %5.79 yükselmişti. Altındaki ve üstündeki kripto paraların neredeyse tamamının bugün %10-12 düştüğü gerçeği göz önüne alınırsa Coinbase listelenme haberinin fiyatlara etkisi de anlaşılmış olur.

ZRX Hakkında Daha Detaylı Bilgilendirme İçin Tıklayın

ZRX Anlık değerine şu linkten ulaşabilirsiniz

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

0x ZRX Coinbase Pro’da Listelendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Simplex’e göre, Bitcoin’deki son düşüş alım fırsatı görüldü Ripple Yöneticisi Dan Morgan: ”En Büyük İştah Asya’da” İnsanlar Tekrardan Bitcoin Borsalarına Akın Etmeye Başladı! Dünya Altın Konseyi’nden Bitcoin ve Kripto Para Raporu Hızla Yükselen Ripple (XRP) İçin Kritik Eşik Bitcoin ve altcoin balina ticaretinde inanılmaz artış: 2018’e göre 20x!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır