Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Yüzde 17 Değer Kazandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Yüzde 17 Değer Kazandı
Ethereum Yüzde 17 Değer Kazandı

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum bugün sabah saatlerinin ardından %17.44 oranında değer kazandı. Bir süredir piyasada devam eden düşüşlerden en fazla etkilenen kripto para olan Ethereum, yatırımcılarına bu süre içerisinde 2 aydan daha uzun bir süreden beridir fiyat düşüşleri ve piyasa hacmi düşüşleri olarak ciddi kayıplar yaşatmıştı.

Bitcoin fiyatının yükselmesine bağlı olarak bugün tekrar değer kazanmaya başlayan Ethereum, XRP’nin %15 değer kazanmasından hemen sonra %17.44 oranında değer kazanırken, bu yatırımcılar açısından beklentileri karşılayan bir yükseliş için ”başlangıç” olarak yorumlandı. Fiyatların yükselmeye başlaması ve tekrar yatırımcıların kripto paralara yönelik olarak ilgi göstermeye başlamasına bağlı ETH’nin %17.44 oranındaki değer artışının birkaç gün sonra piyasadaki duruma göre daha fazla artarak tekrar 2. sıraya yükselmesi de gündeme gelebilir.

Bitcoin ve Ethereum arasında kalmıştım. Hangisini tercih edeceğimi bilemiyordum, düşündüm ki Ethereum piyasada Bitcoin ile beraber hareket ediyor ve beraber düşüp yükseliyorlar, her ikisine de yatırım yapmaya karar verdim. Bana en çok kaybettiren ise Bitcoin değil Ethereum oldu. – Yatırımcı Yorumu

Ethereum’un kayıp oranlarının BTC’ye göre zaman zaman daha fazla olabilmesi ve 2 aylık sürede en yüksek orantısal kayıpları yaşaması yatırımcıların tepkisini çekmişti.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Yüzde 17 Değer Kazandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İtalyan Bankaları Blockchain’e Geçiş Yapacaklar Merkezi Olmayan Finansal Ürünlerin Kullanım Alanını Arttırmak İçin Ciddi Çaba Sarf Ediliyor IOTA (MIOTA) Avery Dennison ile üretim sonrası için ortaklık kuruyor Dev Kripto Para Borsası Litecoin Türevlerini Başlattı, Sırada Ripple (XRP) Var Dünya Devi Deloitte, Blockchain’in Önündeki Beş Temel Engeli Vurguladı Bitcoin (BTC) 2.970 dolar seviyesini görebilir! Analist açıklıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır