Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum ve TRON Arasındaki Rekabeti Kim Kazanacak? Son Durum

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum ve TRON Arasındaki Rekabeti Kim Kazanacak? Son Durum
Ethereum ve TRON Arasındaki Rekabeti Kim Kazanacak? Son Durum

© Reuters.  © Reuters.

Bugünkü yazımızda Ethereum ve TRON Arasındaki Rekabeti ele alacağız. Hayat her daim bir rekabettir aslında. Bunu spor müsabakalarında veya başka alanlarda hatta ekonomi alanında rahatlıkla görebiliyoruz. Blockchain projeleri de aynı rekabetçi tutumu kullanıcılara en iyi hizmeti vermede ve sınırları olabildiğince zorlamada kullanmalıdırlar.

Ethereum ve TRON Arasındaki Rekabeti Hangi Aşamada?Kripto para piyasası meraklıları olarak, Blockchain projelerine ve belirli coinlere karşı zaman zaman maalesef önyargılı oluyoruz. Sanırım hepimiz Michael Casey’nin CoinDesk’de tarif ettiği gibi küçük birer kabile olduğumuzu kabul etmeliyiz. Kripto projeleri ve coinlerin birbirleri pahasına gelişmesini istiyoruz. Ethereum ve TRON arasındaki rekabeti, sandığınızdan daha sağlıklı olan klasik bir rekabetin mükemmel örnekleri görmeliyiz. ETH ve TRX, en büyük ve en parlak zihinler arasında tatlı bir rekabet içerisindeler.

Birçok kripto meraklısı, Justin Sun’ın Ethereum’un fikirlerini taklit etmekle suçluyor. Buna rağmen, Ethereum GitHub’a kolayca erişilebiliyor. Sun ve TRON Vakfı, Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek olmadığını fark ettiler, sadece daha verimli ve kullanıcı dostu hale gelmek zorundaydılar. Yaptıkları şey, Ethereum’un gelecek vadeden projelerini inceleyip ondan ilham almaktı.

Sonuç olarak, TRON Mainnet bu yıl haziran ayında piyasaya sürülmesinden önce çok sıkı çalışmıştı. TRON Sanal Makine platformu ile TRX ve TRON için geleceğin ne olduğunu gösterdi. Çok sayıda insanı heyecanlandırdı.

Ethereum ve TRON arasındaki rekabeti geçtiğimiz üç yıl boyunca, kripto topluluğunun akıllı sözleşmeler ve ICO’lar başlatmak için en uygun zaman olduğunu keşfettiğinden beri Ethereum, spot ışığında zaman kaybetti . Popülerliklerinden kaynaklı, platformdaki dApp’leri oluşturmak için her geliştirici tarafından tercih edildi. Fakat bu, ağın karşı karşıya olduğu mevcut sıkışıklık sorunları ile sonuçlandı. Ethereum’un bu konuya önem vermesi, zamana ve son gelişmelere daha hızlı şekilde adapte olması gerekiyor.

“Tron rmücadele ediyor. Sporda olduğu gibi, iddialı bir atlet şampiyonluk için mücadele ediyor. Buna karşılık, daha deneyimli atlet (Ethereum) daha üst pozisyonu korumak için daha fazla çalışıyor. Ethereum bu gelişmeler ışığında Ethereum ve TRON arasındaki rekabeti ciddiye alıp gelişmelere alakadar olmak zorunda.

Sonuç olarak Ethereum ve TRON arasındaki rekabeti önemli görmeliyiz. Bu rekabet kullanıcıların daha kaliteli hizmetler almalarına da imkan veriyor. Her iki geliştirici de benzer bir hedefe yürüyor ve Blockchain teknolojisinin benimsenmesi için bastırıyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum ve TRON Arasındaki Rekabeti Kim Kazanacak? Son Durum - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Monero Geliştiricisi: SEC’in Rehberi Bizim İçin Bir Şey İfade Etmiyor Sirin Labs’in Çıkardığı ‘Dünyanın İlk Blockchain Telefonu’ Londra’da Satışa Sunuluyor Estonya Hükümeti Kripto Para Düzenlemelerini Yeniden İnceleyecek Tether’den Büyük Hata: Yanlışlıkla 5 Milyar Dolarlık  USDT Basıldı Bitcoin balinası satış uyarısı: 52.38 milyon dolar değerinde Bitcoin en iyi fiyattan satılmak için Bitfinex’e taşındı İki madencilik havuzundan Bitcoin Cash’e %51 saldırısı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır