Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Paralar Yükselişte, En Çok Kazandıranlar: EOS, XRP, XLM, ADA

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Paralar Yükselişte, En Çok Kazandıranlar: EOS, XRP, XLM, ADA
Kripto Paralar Yükselişte, En Çok Kazandıranlar: EOS, XRP, XLM, ADA

2/2


2/2

Bitcoin ve yol arkadaşları 2018 yılında negatif yönlü baskının etkisinde kalırken, kripto para piyasası 840 milyar dolar seviyelerinden 100 milyar dolar bandına dek geriledi.

Bitcoin’in 6.000 dolar bandındaki güçlü destek noktasını kaybetmesi sonrasında piyasada satış baskısı güçlenirken, kripto koin kısa sürede 3.100 dolar seviyelerine çekildi.

Bitcoin’in Rekor Yıl Dönümünde Piyasada Pozitif Görünüm
Lider kripto para birimi Bitcoin’in 19.900 dolar ile zirve yaptığı 17 Aralık 2017 tarihinin yıl dönümünde ise kripto paralar son aylardaki negatif seyirden kurtularak günü kayda değer kazançlarla kapattılar.

Bitcoin gün içerisinde yüzde 10’a yakın değer kazanarak 3.200 dolar seviyelerinden 3.500 dolara kadar yükselirken, Bitcoin’deki ivme ile tetiklenen piyasa Bitcoin’e bağlı şekilde tekrardan kaldıraç eğilimi ile hareket ederek BTC’den daha fazla değer kazandı.

CoinGecko verilerine göre XRP son 24 saat içerisinde yüzde 14’lük değer kazanırken, EOS yüzde 24, Stellar Lumens ve Cardano da yüzde 10’luk değer artışı sağladılar.


Kaynak: CoinGecko
En Çok Kazandıranlar
Kripto para piyasasında günün en çok kazandıranları yüzde 35 ile Arbitrage ve yüzde 24 ile EOS ve MonaCoin olurken, DGTX, ONT, QTUM, BCTP, DOGE, DGP ve HC de yüzde 15’in üzerinde değer kazanan para birimleri olarak öne çıktılar.


Kaynak: CoinGecko
Son gelişmeler dahilinde kripto para piyasasının hacmi 112 milyar dolara dek yükselirken, kripto para meraklıları CNBC’nin tahminlerinin Bitcoin’de yarattığı ters etkiye dokunarak CNBC analistinin Bitcoin fiyatının düşeceğine yönelik tahminde bulunmasını sevinçle karşılayarak bunun Bitcoin fiyatında artışa işaret edebileceğini ima ettiler;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Kripto Paralar Yükselişte, En Çok Kazandıranlar: EOS, XRP, XLM, ADA appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Paralar Yükselişte, En Çok Kazandıranlar: EOS, XRP, XLM, ADA - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En Eski Bitcoin ATM Şirketi, İsviçre’nin Kripto Vadisine Taşındı Etoro Kripto Para Analisti Ripple ve XRP’yi Yorumluyor, Kurumsal Bitcoin Yatırımcılarının Yeni Hedefi ve Tron Odyssey Güncellemesi Buterin’den Kuantum PC Açıklaması Türkiye’nin ilk Bitcoin Cinayetindeki Davada Karar Açıklandı CryptoX100 ile Bitcoin ve Hisse Senetlerinde Copy Trading İmkanı Bank of America’nın Aldığı Patent Kurumsal Yatırımcı İçin mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır