Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Vakfı’ndan 3 Milyon Dolarlık Bağış!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Vakfı’ndan 3 Milyon Dolarlık Bağış!
Ethereum Vakfı’ndan 3 Milyon Dolarlık Bağış!Ethereum Vakfı, gelecek vaad eden kripto para projelerini desteklemeye devam ediyor. Kurum, son olarak aralarında birçok Blockchain kripto para girişimi ve geliştiricilerinin bulunduğu bir gruba 3 milyon dolarlık bağış yapıldığını açıkladı.

Blog yazısında konu kaleme alınırken, 20 farklı grup ya da geliştiriciye bu miktarın bağışlandığı kaydedildi. Kripto paralar ve Blockchain odaklı ürünleri geliştirmek için çalışan bu insanların, kripto paraların performansını, güvenliğini, ölçeklenebilirliğini ve hızını arttırması bekleniyor.

Son bağışlardan en fazla pay alan firma ise Prysmatic Labs ve Status oldu. Ethereum ağının geliştirilmesi için çalışan iki firmaya da 500’er bin dolar tutarında bağış yapıldı. Spankchain, Kyokan ve Connext de 420 bin dolarlık bağış aldı ve Ethereum ağı için çalışmalarını sıklaştırmaya başladı.

Vakıftan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

”Geliştirici ekiplerimiz ve onların ortaya koyduğu istek, enerji olmasa Ethereum şu anda bulunduğu yerde bulunamazdı. Onlara yaptıkları için çok büyük bir saygı ve minnet duyuyoruz. Bu program da büyümeye devam edecek ve bu bağışlardan ve çalışmalardan her geçen gün daha fazla firma ve geliştirici yararlananacak. Daha iyi ve kalite bir Ethereum yaratmak için çalışmalarımız aynı hızda devam edecek.”

Status COO’su Nabil Naghdy de, yaptığı açıklamada vakıf tarafından seçilmiş olduklarından ötürü oldukça mutlu olduklarını belirtti. Başarılı isim, Ethereum ağının daha iyi işlemesi için çalışmaya devam edeceklerini ve sisteme katkı yapmak için ellerinden geleni yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Ethereum Vakfı’ndan 3 Milyon Dolarlık Bağış! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Vakfı’ndan 3 Milyon Dolarlık Bağış! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hosho Group CEO’su: ‘Kripto Para Borsaları Hack Saldırılarına Karşı Ortaklaşa Çalışmalı’ Mahremiyet odaklı güçlü altcoin için kritik tarih yaklaşıyor Venezuela’da Krize Kripto Para Müdahalesi: Kampanya Başlatıldı Lider Kripto Para Birimleri Yatay Seyretmeye Devam Ediyor – Fırtına Öncesi Sessizlik Mi Yaşanıyor? Lightning Network’de yeni bir rekor: 1.000 BTC aşıldı! Ünlü Araştırma Şirketi: XRP’nin Sahip Olduğu Hacim Sahte ve Abartılmış!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır