Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Sert Düşüşe Devam Ediyor – Sebep Dan Larimer’in Yeni Projesi Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Sert Düşüşe Devam Ediyor – Sebep Dan Larimer’in Yeni Projesi Mi?
EOS Sert Düşüşe Devam Ediyor – Sebep Dan Larimer’in Yeni Projesi Mi?

2/2


2/2


EOS,  bugüne kadar görülmüş en büyük ICO fonlamalarından birisini yapması ile piyasaya çok hızlı giriş yapan kripto para birimlerinden birisi olmuştu. Ücretsiz ve hızlı işlem sunması ile ciddi bir kitleye de ulaşan EOS, şu sıralar yaşanan düşüş ve ekibin başındaki önemli isimlerin başka projelere kayabilme ihtimali yüzünden biraz endişeye kapılmış durumda. EOS’un kurucusu Dan Larimer, geçtiğimiz günlerde telegram kanalından yazdığı bir gönderide, yeni bir yan proje üzerinde çalışmakta olduğunu belirtmiş ve bu ciddi bir tepkiye yol açmıştı.


İlgili haber:
EOS Geliştiricisi Dan Larimer, ‘Bitcoin Benzeri’ Yeni Bir Kripto Para Projesi Üzerine Çalışıyor

Hem piyasanın genel olarak ayı etkisinde olması, hem de Larimer’in projeyi terk edeceği söylentileri ise basın saatine göre piyasa hacmi açısından altıncı sırada yer alan EOS’un iki haneli düşüş yaşamasına neden oldu. EOS, basın saati itibariyle %10 ve üzeri düşüş yaşayan top 10 arasındaki tek kripto para birimi olma özelliğine sahip ve son günlerin en çok düşüş yaşayan kripto para birimi Bitcoin Cash bile %7 civarlarında gezinmekte.

Larimer ise bir blog gönderisinde topluluğa seslendi ve onları rahatlatmak adına  şunları ifade etti:

”Blockchain teknolojisinin gelişinden itibaren çeşitli projelere dahil olmam yüzünden meydana gelen eleştirilere rağmen, en iyi performansa sahip ve en çok kabul edilen blockchain yazılımı EOSIO’nun oluşturulmasını sağlayan bu tecrübedir. Geçmişimdeki uygulama odaklı blockchain’lerin aksine, EOSIO benim gelecekteki çabalarım için de temel nitelikte bir platformdur.”

Larimer’in yaptığı açıklamalara rağmen, Twitter üzerinde kullanıcıların EOS ”gemisinin battığına” ve geminin terk edilmesi gerektiğine olan inançları öne çıkmakta.

EOS Sert Düşüşe Devam Ediyor – Sebep Dan Larimer’in Yeni Projesi Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Sert Düşüşe Devam Ediyor – Sebep Dan Larimer’in Yeni Projesi Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”Bitcoin fiyatı hash hızını takip etmiyor. Ama bu ‘ölüm sarmalına’ neden olmayacak.” 2018’in son endeksi yayınlandı: Endekse göre en iyi kripto paralar Bitcoin kaldıraçlı işlem borsası BitMEX güvenlik tedbirlerini arttırıyor Araştırma: Bitcoin 2022’de 60 Bin Dolar Ünlü İsimden Bitcoin Yatırımcılarını Kızdıracak İddia: XRP, Bitcoin’den Daha Hızlıdır! Abu Dabi’deki Düzenleyiciden Çağrı: Kripto Paralara Uluslararası Düzenleme Gerekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır