Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Merkeziyetsiz Uygulama İddiasından 7 Ay Sonra, Joseph Lubin Hala ‘Sessizliğini Koruyor’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Merkeziyetsiz Uygulama İddiasından 7 Ay Sonra, Joseph Lubin Hala ‘Sessizliğini Koruyor’
Ethereum Merkeziyetsiz Uygulama İddiasından 7 Ay Sonra, Joseph Lubin Hala ‘Sessizliğini Koruyor’Önde gelen Bitcoin geliştiricilerinden birisi olan Jimmy Song, geçtiğimiz 22 Aralık tarihinde yaptığı bir açıklamada, Joseph Lubin’in kendisi ile girdiği iddiadan 7 ay sonra bile hala herhangi bir hamlede bulunmadığını vurguladı.

Ethereum’un kurucu ortaklarından birisi olan ve ConsenSys firmasının CEO’su olan Lubin, geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen Consensus 2018 etkinliğinde, merkeziyetsiz Ethereum uygulamalarının ”önümüzdeki beş yıl içerisinde yaygın kullanıma sahip olacağı” konusunda ”herhangi bir miktarda Bitcoin’ine” iddiaya girmişti.

Bir tarafta Lubin’in, diğer tarafta Jimmy Song’un bulunduğu iddia, geçtiğimiz günlerde Song tarafından tekrar gündeme getirildi.

Song, Lubin’e seslenerek, ”neden lafı bırakıp icraate geçmiyorsun” diyerek 7 ay sonra hala iddianın gerçek anlamda ortaya konulmamasından yakındı. Bitcoin yanlısı olan Jimmy Song, Mayıs ayında yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in her zaman en değerli ve en önde kripto para birimi olacağını vurgulamıştı ki Lubin’in iddiayı kazanması için 2023 yılına kadar herhangi beş merkeziyetsiz uygulamanın 10.000 aktif günlük kullanıcısı, 100.000 aylık aktif kullanıcısı olmak zorunda ve bunun 6 ay süresince devam etmesi de şart.

ConsenSys firmasında kötü günler geçiren ve yakın zamanda işten çıkartmalar ile gündeme gelen Lubin’den ise hala bir açıklama gelmedi.

Ethereum Merkeziyetsiz Uygulama İddiasından 7 Ay Sonra, Joseph Lubin Hala ‘Sessizliğini Koruyor’ isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Merkeziyetsiz Uygulama İddiasından 7 Ay Sonra, Joseph Lubin Hala ‘Sessizliğini Koruyor’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Flaş kripto para haberleri: Brezilya Bitcoin ticaretinde rekor kırdı, Ethereum’u oluşturan Vitalik Buterin ile ilgili sorunuz var mı? ve daha fazlası… Abu Dabi’de Yepyeni Bir Blockchain Etkinliği Düzenleniyor MACD İndikatörüne Göre Bitcoin’in Ayı Düzeltmesi Boğaya Dönüyor! Ethereum’da 120 ve 124 dolar dirençlerinin kırılması şart Önemli Gelişme: Bakkt Borsası, platformuna yeni kripto para ekleyecek! Peki XRP mi, TRX mi yoksa LTC mi listelenecek? FED, Bitcoin’in tüm piyasa değerinden daha fazla para bastı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır