Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Kurucu Ortağı Lubin, Ether ve SEC Hakkında Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Kurucu Ortağı Lubin, Ether ve SEC Hakkında Konuştu
Ethereum Kurucu Ortağı Lubin, Ether ve SEC Hakkında KonuştuEthereum‘un kurucu ortaklarından olan Joseph Lubin, geçtiğimiz günlerde katıldığı NEXT18 konferansı sırasında Web 3.0 hakkında açıklamalarda bulundu. Lubin bunun yanı sıra ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun Ethereum‘a olan bakış açısından da söz etti.

Blockchain’in bir iş mi yoksa inanç mı olduğu sorusuna cevap veren Lubin, bir insanın Blockchain içerisinde iş veya işletme kurabileceğini ifade etti:

”… esasında kurum oluşturulması benim paramı yatırabileceğim ve bu parayı müşterilere nasıl değer sağlayabileceğimi çözmek yönünde kullanabileceğim bir şey. Şirkete yaptığım yatırımımın bu insanlar sayesinde kazanca dönüştürülmesini bekleyebilirim.”

Lubin açıklamasının devamında SEC yetkililerinden Bill Hinman’in geçenlerde yaptığı bir konuşmada Ether’in merkeziyetsiz olduğuna atıfta bulunması ile ilgili konuştu. Lubin bunun da yanı sıra SEC yetkilisinin yatırım gerektirmeyen yeni bir yapı olduğunun farkına vardığını da vurguladı.

Hinman kendi açıklamasında tokenlerin uygun bir şekilde oluşturulup düzgün bir şekilde pazarlandığı taktirde, bir menkul kıymet değil de hizmet tokeni olarak görüleceğini ifade etmişti.

Hinman’ın açıklamasına yanıt veren Lubin, şunları ifade etti:

”Bu görüş, söz konusu yeni yapıyı oluşturan iş mantığına benziyor.”

Lubin konuşması esnasında kendi firması olan ConsenSys ve ekibin bir çok firmaya danışmanlık yapmasından da söz açtı. Temel olarak blockchain yazılım firması olan ConsenSys, bir çok banka ve hükümet hatta konsorsiyumlar için bile yazılım üretiyor.

Lubin bunun yanı sıra Web 3.0’ın, Web 2.0’a kıyasla çok ayrı bir dünya olduğunu ve bunun blockchain ile mümkün olduğunu da ifade etti.

Ethereum Kurucu Ortağı Lubin, Ether ve SEC Hakkında Konuştu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Kurucu Ortağı Lubin, Ether ve SEC Hakkında Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

“Son Bitcoin’i çıkaran kimse olmayacak” Binance Borsasında yaklaşık yarım milyon adet Bitcoin hareketi yaşandı Bitcoin geri dönüş mücadelesi veriyor. Güney Kore’nin En Eski Bankası Blockchain Platformu Geliştirdi Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Parasının İlk Listeleneceği Borsa Belli Oldu TRON ECP ile geleceği inşa ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır