Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ledger’dan Stabil Kripto Para Hamlesi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ledger’dan Stabil Kripto Para Hamlesi!
Ledger’dan Stabil Kripto Para Hamlesi!Kripto para donanım cüzdanı üreticisi olan Ledger, yaptığı açıklama ile yakın dönemde daha fazla stabil kripto para için destek sunmak istediklerini belirtti. Şu anda USDT depolama hizmetleri sunan cüzdan, bu opsiyonu Ledger Nano ve Ledger Blue ürünlerinde sunuyor. Ancak yakın dönemde, USDT’nin kullanım fonksiyonun arttırılması amacıyla, Tether kurumsal yatırımcılara sunulan hizmetlere de dahil edilecek.

Son dönemde Tether’in yaşadığı ciddi krizler ve değer kayıplarına rağmen; Ledger’ın Asya sorumlusu Benjamin Soong, yaptığı açıklamada USDT’nin halen bu bölgede oldukça popüler olduğuna vurgu yaptı. Soong, şu ifadeleri kullandı:

”Şu anda Çin ve Güney Kore’de USDT’ye olan isteğin son derece büyük bir seviye kaldığını görmek mümkün. İki ülkede de USDT’ye ciddi bir talep var ve bu durum bitecek gibi de görünmüyor.”

Gerçekten de Asya merkezli borsa verilerine baktığımızda USDT işlem hacimlerinin son yaşanan düşüşe rağmen, o bölgede pek de etkilenmediğini görmek mümkün. Soong da, USDT’nin Asya pazarı tarafından oldukça fazla tutulduğunu ifade ediyor. Huobi verilerine bakılırsa, USDT’nin işlem hacimlerinde yaşanan kaosa ve ciddi sıkıntılara rağmen büyük bir artış yaşandığı gözleniyor.

USDT dışında Ledger, aynı zamanda diğer stabil kripto para projelerini de destekleme kararı aldıklarını açıkladı. 2019 sonunda, tam 100 adet kripto para için destek sunmayı planladıklarını belirten şirketin başkanı Pascal Gauthier, bu uğurda sıkı bir şekilde çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Ledger’dan Stabil Kripto Para Hamlesi! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ledger’dan Stabil Kripto Para Hamlesi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brave’den Genişleme Hamlesi Bitcoin’i Bitirebilecek Tek Yatırım: Altın ”Bitcoin 20.000 Doları 2019 Sonunda Görecek” Bitcoin Şimdi Hangi Seviyeleri Hedefliyor? İşte Güncel Analist Yorumları Bitcoin 400 Doları Sildi: İşte Son BTC Düşüşüne Dair Analist Yorumları Japon E-ticaret Devi DMM, Kripto Para Madencilik İşlemlerine Son Veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır