Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Classic Saldırıları 1.1 Milyon Dolar Kayıp Yaşattı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Classic Saldırıları 1.1 Milyon Dolar Kayıp Yaşattı!
Ethereum Classic Saldırıları 1.1 Milyon Dolar Kayıp Yaşattı!

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum Classic %51 ağ saldırısından kaynaklanan problemler devam ediyor. Yatırımcıların tüm güvenini sarsan son %51 saldırısının ardından neler olacağı ve Ethereum Classic’e güvenin tekrar nasıl oluşacak olduğu konusu piyasada meraklı yatırımcıların 5 dolara gerileyen Ethereum Classic fiyatının tekrar nasıl yükselecek olduğu paniğini de yaratmışa benziyor. Yatırımcıların bir bölümü fiyatın 5.45 dolardan 5 dolara kadar gerilemesinin büyük değer kayıpları yaratmadığını, 1.1 milyon dolarlık kayıpların ise tekrar yerine konmasının bazı kripto para borsaları ve yatırımcılar için Ethereum Classic listelenmesini etkileyebilecek konulardan birisi.

Ethereum Classic saldırısı neden riskli?
%51 saldırısı olduğunda milyonlarca dolarlık kayıplar görmek mümkün ve tüm bu kayıplar kısa süre içerisinde olabilir. Yatırımcıların kripto para fiyatları konusunda ve kripto para piyasa hacmine olan güvenlerini zedeleyen bu saldırıların her zaman olmadığı, belirli zaman aralıkları ile düşük piyasa hacmine sahip kripto paraları yakından ilgilendirdiği panik sebebi. Yatırımcılar ise %51 saldırısını sonradan öğrendikleri için çoğu zaman fiyatlar ve piyasa hacmi düştüğünde bu saldırılardan haberdar olabiliyorlar.

Ethereum Classic saldırılarında toplam kayıp 1.1 milyon dolar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Classic Saldırıları 1.1 Milyon Dolar Kayıp Yaşattı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Stellar Yönetimi Önemli Bir Karara İmza Attı: Stellar Logosu Değiştirilecek! Litecoin, Gemini’de Listelenecek 4. Kripto Para Oluyor 2019 yıl sonunda Dogecoin kaç dolar olabilir? 28 Kasım Bitcoin fiyat analizi: BTC ikinci kez 3.700 dolar bandından dönüyor İçerisinde 1 Bitcoin Barındıran 732 Bin Adres Var Bitcoin Fiyatı Ne Kadar Olacak? – Bitcoin Rekor Kıracak Mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır