Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ETF Kararını Vurgulayan CNBC Sunucusu ve Analist: Bitcoin Fiyatı ‘Patlama Yapmak’ Üzere

Ana Sayfa » GÜNCEL » ETF Kararını Vurgulayan CNBC Sunucusu ve Analist: Bitcoin Fiyatı ‘Patlama Yapmak’ Üzere
ETF Kararını Vurgulayan CNBC Sunucusu ve Analist: Bitcoin Fiyatı ‘Patlama Yapmak’ ÜzereCNBC‘nin Crypto Trader programının sunucusu ve ünlü bir kripto para analisti olan Ran Neuner, BTC fiyatlarının şu an beklemede olan ETF kararına SEC tarafından onay verilmesine dikkat çekip, ‘patlama yapabileceğini’ vurguladı.

Neuner 7 Ekim tarihinde attığı bir tweet ile, anne babası için de Bitcoin satın aldığını ve fiyatın patlayacak oluşunun çok bariz olduğunu vurguladı. Neuner uzun süredir beklenen Bitcoin ETF’sinin onaylanması durumunda fiyatın zirve yapabileceğine de değindi.

SEC İçin Geri Sayım Başladı
Kripto yatırım firması Onchain Capital’in de CEO’su olan Neuner, geçtiğimiz sene bu vakitler BTC’nin olası bir vadeli işlem sözleşmesi haberleri ile zirve yaptığına dikkat çekti.

Ünlü analist daha sonra ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından bir ETF onayı verilmesi durumunda etkinin çok daha büyük olacağını ve buna paralel olarak da piyasanın aynı oranda yükselişe geçeceğini ifade etti.

ETF Kararını Vurgulayan CNBC Sunucusu ve Analist: Bitcoin Fiyatı ‘Patlama Yapmak’ Üzere isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ETF Kararını Vurgulayan CNBC Sunucusu ve Analist: Bitcoin Fiyatı ‘Patlama Yapmak’ Üzere - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’nin Eski Genelkurmay Başkanı’ndan Kripto Para Açıklaması Ethereum Fiyatı İle Yatırımcı Çekiyor IOTA Kurucusu: IOTA Kabul Oranı Hiç Görülmeyen Bir Hızla Yükselecek Bitcoin Yükseliyor; CFTC Kripto Dolandırıcılığı İçin 1 Milyon Dolar Ceza Verdi Ripple (XRP) Çin’deki 67 Milyar Dolarlık Bu Pazarı Hedef Aldı! İstanbul’da Ethereum hazine avına son 5 gün

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır