Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski Japon Meclis Üyesi ve Bankacı: Ripple ve XRP Gelecekte ‘İnanılmaz’ Gelişecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski Japon Meclis Üyesi ve Bankacı: Ripple ve XRP Gelecekte ‘İnanılmaz’ Gelişecek
Eski Japon Meclis Üyesi ve Bankacı: Ripple ve XRP Gelecekte ‘İnanılmaz’ Gelişecek

2/2


2/2


Eski bir bankacı ve Japon meclis üyesi olan Takeshi Fujimaki, bir Twitter gönderisi ile kripto para birimlerinin ve özellikle XRP ile Ripple‘ın geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Takeshi, dünya çapında kripto para birimleri ile ilgili birden fazla deneyin yapıldığını ve bunların temel amacının mevcut ödeme / finansal sistemlerin geliştirilmesi için olduğunu aktardı. XRP’nin topoloji haritasını yayınlayan Fujimaki, XRP ağ düğümlerinin dünya çapında nasıl yayıldığını ve bunun endişe verici bir hızda büyüdüğünü, Japonya’nın da olabildiğince hızlı bir zamanda bu teknolojiye dahil olması gerektiğini belirtti.


”Kriptografik varlıklarla ilgili en son teknoloji, ciddi ilerleme kaydetti. Eğer böyle alanlara dahil olmazsa, Japonya geride kalacaktır…”

Fujimaki daha sonra Japonya içerisindeki ağ düğümlerinin dünyanın geri kalanına kıyasla inanılmaz düşük olduğunu ve Japonya’nın dünyanın gerisinde, hala ”kağıt toplumu politikası” içerisinde olduğunu açıkladı.

”Eğer bu XRP’nin kullanımı, kriptografik para birimlerinin temsilcisi olarak ele alınırsa, o zaman bu haritadan bu kritografik para biriminin (XRP), gelecekte patlayıcı bir ölçüde büyüyeceğini çıkarma olasılığı mümkündür.”

Fujimaki daha sonra XRP gibi kripto para birimlerinin Ripple’ın teknolojisi ile birlikte özellikle gelişmekte olan ülkeler ve insanların banka hesabına sahip olmadığı ülkelerde inanılmaz işlevsel olabileceğini aktardı.

Bill Gates Foundation tarafından kurulan ve Ripple’ın interledger protokolünü kullanan Mojaloop’a da değinen eski bankacı, söz konusu yazılımın 2018 yılının Ocak ayında Kenya içerisinde kullanılmaya çoktan başlandığını da ifade etti.

Eski Japon Meclis Üyesi ve Bankacı: Ripple ve XRP Gelecekte ‘İnanılmaz’ Gelişecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski Japon Meclis Üyesi ve Bankacı: Ripple ve XRP Gelecekte ‘İnanılmaz’ Gelişecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy S10 lansmanında kripto desteği özelliği açıklığa kavuştu Sirin Labs’ın Beklenen Blockchain Telefonunun Özellikleri Tanıtıldı Litecoin Grafiğinde Korkutan Görüntü Bitcoin ATM’leri vergi denetimi altında En Çok Libra Araması Yapan Ülke: Çin Bitcoin tarihinin en büyük aldatmacası: Kripto cüzdanı 3 milyar dolarla ortadan kayboldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır