Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Eski Goldman Sachs Yöneticisi: Kripto Para Birimlerinin Önünde Parlak Günler Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eski Goldman Sachs Yöneticisi: Kripto Para Birimlerinin Önünde Parlak Günler Var
Eski Goldman Sachs Yöneticisi: Kripto Para Birimlerinin Önünde Parlak Günler VarKripto para piyasası 2018 yılında tarihinin en sert düşüşlerinden birisini yaşamış olmasına rağmen, finans devi Goldman Sachs‘ın eski bir yöneticisi, kripto para birimlerinin geleceği konusunda olumlu ve umut veren yorumlarda bulundu.

New York tabanlı firmada elektronik trading departmanının küresel sorumlusu olarak görev almış olan Greg Tusar, kripto para piyasasının mevcut durumunu ”hisse senetlerini elektronik olarak alım satımına başlanılan ilk günlere” benzetti. Tusar, Bloomberg‘in aktardığı habere göre konu hakkında şunları ifade etti ve kripto para sektöründe devasa fırsatlar gördüğünü belirtti:

”Bu erken bir aşama, çok büyük işletmeler kurmak ve etki yaratmak için bir çok fırsat var.”

Tusar bunun yanı sıra geleneksel finans sektöründen, yeni nesil kripto para sektörüne geçiş yapan isimlerden birisi. Tecrübeli isim geleneksel finans sektöründen sonra, elektronik kripto platformu olan Tagomi Holdings’in kurucu ortaklarından birisi olarak kripto para sektörüne giriş yaptı. Söz konusu startup firmasının arkasında, üyeleri arasında Peter Thiel gibi ünlü milyarderlerin yer aldığı bir risk sermayesi firması Founders Fund’un da desteği var.

Tusar lider kripto para birimi Bitcoin için spesifik bir ifade kullanmasa da, genel olarak kripto para birimlerinin özellikle kurumsal yatırımcı ile yükselişe geçeceğini düşünmekte.

”Ben belirgin fiyat tahminleri yapmam. Ancak bu (kripto para piyasası) şu anki değerinden çok daha fazla değere sahip olacak.”

Eski Goldman Sachs (NYSE:GS) Yöneticisi: Kripto Para Birimlerinin Önünde Parlak Günler Var isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Eski Goldman Sachs Yöneticisi: Kripto Para Birimlerinin Önünde Parlak Günler Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Carrefour İtalya Gıdaları Blockchain ile Takip Etmeye Devam Ediyor Bitcoin (BTC) fiyatı 5.000 doların altında: Peki buradan nereye gidebilir? Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Açıklamaları Sonrasında Dolar ve Euro’da Son Durum Coil webden para kazanmanıza yardım ederken Ripple (XRP) ağından faydalanacak Bitcoin balinalarından devasa hamleler Alp Işık’tan Bitcoin Arzı ve Ripple’ın Kongre Mektubuna Çarpıcı Yaklaşım

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır