Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Yüzde 20 Bariyerini Aştı! Düşüş Son Hız Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Yüzde 20 Bariyerini Aştı! Düşüş Son Hız Devam Ediyor
EOS Yüzde 20 Bariyerini Aştı!  Düşüş Son Hız Devam Ediyor

3/3


2/3


Ayı piyasası neredeyse bütün kripto para birimlerini etkisi altına almış olmasına rağmen, bunlardan bazıları diğerlerine kıyasla çok daha fazla zarar görmüş vaziyette. Özellikle Kasım ayından bu yana bir çok kripto para biriminin sıralamasında ciddi değişimler yaşandı ve bunların ilklerinden birisi olan XRP ile Ethereum arasındaki sıralama değişikliği, artık kalıcı bir hal almış gibi gözükmekte.

Ethereum özellikle Kasım ayı içerisinde 100 doların altına düşerek yatırımcıyı korkutsa da, daha sonra 100 doların üstüne hatta 110 dolar üstüne çıkarak küçük çaplı bir rahatlama getirmişti. Ancak basın saatine göre Ethereum 90 doların da altından, 86 dolardan el değiştirmekte ve ikinciliği yeniden alması en azından şu an için bir hayli zor gözüküyor.


Bunun yanı sıra şu an yaşanan en büyük çekişme, tek ağdan bölünen Bitcoin SV ile Bitcoin Cash arasında yaşanıyor olsa da, arka planda inanılmaz düşüş yaşayan bir proje mevcut. EOS geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan projenin en önemli isimlerinden Dan Larimer‘in, başka bir kripto para birimi üzerine çalıştığı haberlerinden sonra adeta hiç düzelmeyecekmiş gibi sert bir düşüş furyasına kapıldı.


İlgili haber:
EOS Sert Düşüşe Devam Ediyor – Sebep Dan Larimer’in Yeni Projesi Mi?

Basın saatine göre %20,41’lük bir düşüş yaşayan EOS, piyasa hacmi açısından top 10’da yer alan kripto para birimlerinin en fazla kan kaybedeni konumunda. Sekizinci sırada yer alan EOS, 40 milyon dolarlık daha değer kaybı yaşarsa, dokuzuncu sıradaki Litecoin‘e yerini kaptırabilir.

EOS Yüzde 20 Bariyerini Aştı! Düşüş Son Hız Devam Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Yüzde 20 Bariyerini Aştı! Düşüş Son Hız Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ikigai CIO’su Kling: Bitcoin, Altınla Kıyaslandığında Çok İyi Duruyor ABD’deki CFTC Ethereum Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İstiyor İşte Haftanın Rekor Yükselen Kripto Para Birimleri G20 zirvesinde önemli karar: Kripto paralar için yasal düzenleme yapacağız Kripto Para Regülasyonlarına G20 Katkısı Binance CEO’sundan Craig Wright’a Uyarı: Bitcoin SV’yi Delist Ederim!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır