Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Yöneticilerinin İstifası Hakkında Tone Vays’tan Yorum Geldi: ”Saçmalayamam”

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Yöneticilerinin İstifası Hakkında Tone Vays’tan Yorum Geldi: ”Saçmalayamam”
EOS Yöneticilerinin İstifası Hakkında Tone Vays’tan Yorum Geldi: ”Saçmalayamam”



Geçtiğimiz Salı günü EOS’un arkasındaki firma olan Block.one platformundan dört kıdemli yöneticisinin istifa ettiğini haberini sizlerle paylaşmıştık.

David Moss, Thomas Cox, Brian Ambramson ve Corey J. Lederer sırasıyla firmanın işe aldığı ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci elemandı. Yani şu an 5 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip Block.one’ın temel yapı taşlarını oluşturuyorlar diyebiliriz.

Ayrılan yöneticiler LinkedIn (NYSE:LNKD) profillerindeki bilgilere göre, Strongblock.io isimli gizemli bir EOS blockchain platformu kurdu. Ekibin başındaki isim ise eskiden Block.one bünyesinde teknolojilerden sorumlu yönetici David Moss oldu. CEO Moss daha sonra Brian Ambranson ve Corey J. Lederer’i daha sonra da Tom Cox’u bünyesine kattı ve dörtlü yine buluştu.

EOS ise geçtiğimiz Mayıs ayından bu yana piyasa hacminin %75’den fazlasını kaybetti ve ciddi düşüş yaşadı. Düşüş yaşamasının temel sebeplerinden bir tanesi de sözde ”merkeziyetsiz” sisteminin yönetimi olarak öne çıkmakta.

Moss ise yaptığı açıklamalarda StrongBlock isimli firmasının EOS’tan daha üstün olacağını vurguladı ve bunun ”özel bir Boeing (NYSE:BA) 787 uçağı fabrikası” iken, EOS’un ”sadece bir tane Boeing 787” uçağı olduğunu ifade etti.

Tone Vays ise attığı tweet ile temel olarak bu dört yöneticinin istifa etme sebebinin kendi paralarını ‘basmak’ olduğunu ifade etti. Dahası, yeni projenin de başka bir işe yaramaz merkezi ICO katmanı olup, insanların EOS.io’nun başka bir merkezi proje olduğunu ve Larimer’in aynı şeyi tekrar yapacağını anlayamayacak kadar aptal olduklarını vurguladı.

EOS Yöneticilerinin İstifası Hakkında Tone Vays’tan Yorum Geldi: ”Saçmalayamam” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Yöneticilerinin İstifası Hakkında Tone Vays’tan Yorum Geldi: ”Saçmalayamam” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’u bekleyen tehlike: ICO tasfiyeleri EOS’u egale eden Stellar gözü Bitcoin cash’e dikti! Ünlü Analistler Bitcoin İçin Şimdiki Senaryoları Açıkladı Tether, Bitcoin Fiyatını 7,500 Dolar’a Ulaşmasını Sağladı 2019’da şimdiye kadar Bitcoin’i geride bırakan 11 BIST 100 hissesi Bitcoin’le desteklenen Ethereum token’ı sonunda çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır