Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

En Büyük Kripto Para Borsalarından OKEx’in Ofisini Bastılar!

Ana Sayfa » GÜNCEL » En Büyük Kripto Para Borsalarından OKEx’in Ofisini Bastılar!
En Büyük Kripto Para Borsalarından OKEx’in Ofisini Bastılar!8BTC kaynağının Çarşamba günü aktardığı habere göre, kendilerine kripto para traderları demeyi tercih eden ve kimlikleri bilinmeyen bir grup insan, OKCoin‘in Pekin içerisindeki ofisini bastı.

Yerel saate göre öğleden sonra 2 civarında gerçekleşen olaylarda asansöre ve giriş kapısına ciddi zarar verildi. OKCoin’in yaptığı açıklamaya göre olaydan bir gün önce ofisin etrafında gezinen ve kendilerini borsa çalışanı olarak tanıtmalarına rağmen herhangi bir kimlik veya belge göstermeyen şüpheli kişiler de tespit edilmiş. Bu sebepten ötürü yönetim etrafta gezinen şüpheli insanlar hakkında uyarıda bulunmuş ki yine OKCoin’in tahminlerine göre bu grup özellikle sorun çıkartması ve işleri aksatması için başka kişiler tarafından tutulan kiralık isimlerden oluşmakta.

8BTC kaynağının aktardığına göre ise, platformun basılmasının altında yatan temel sebebin, OKCoin’in uluslararası bölümü ve dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası OKEx üzerindeki vadeli işlem sözleşmeleriyle bir ilgisi var.

Bazı kullanıcılar bu olay yaşanmadan belirli bir süre önce, konu vadeli işlem sözleşmeleri olduğunda genellikle şartsız ödemelere ve düzenlemeye tabi olmayan işlemlere gerek olduğunu, bunların karşılanmaması durumunda ise fonlarda ciddi bir kayıp yaşandığı konusunda şikayette bulunmuşlardı.

OKCoin ve OKEx daha önce de benzer olaylarla manşetlere çıkmıştı. Şangay polis departmanı geçtiğimiz aylarda OKEx’in kurucusu Star Xu‘yu bir kripto para sahtekarlık şemasında ifadesini almak için merkeze götürmüştü ancak bir çok spekülasyon Xu’nun da olaya dahil olduğu yönündeydi.

En Büyük Kripto Para Borsalarından OKEx’in Ofisini Bastılar! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En Büyük Kripto Para Borsalarından OKEx’in Ofisini Bastılar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee’den Bitcoin Fiyat Tahmini ve Etken 3 Faktör Ünlü Bitcoin yatırımcısından itiraf: 3 milyon dolar kaybettim SEC’ten EOS’a rekor ceza: EOS fiyatı zıpladı Bitcoin IRA, Kurumlar İçin ‘Anahtar Teslim’ Bitcoin Emeklilik Fonu Sistemi Sunuyor New York Plattsburgh Yetkilileri Kripto Para Madenciliğine Düzenlemeler Getiriyor Dev Transfer: Ripple (XRP) Google’ın Önemli İsmini Başkan Yardımcısı Olarak Atadı!!!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır