Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

En Büyük Hindistan Borsalarından Birisi, Kripto ATM’leri Kurmaya Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » En Büyük Hindistan Borsalarından Birisi, Kripto ATM’leri Kurmaya Başladı
En Büyük Hindistan Borsalarından Birisi, Kripto ATM’leri Kurmaya Başladı

2/2


2/2


Son günlerde başı Hindistan Merkez Bankası ile belada olan ülkenin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Unocoin, kendi kripto para ATM’lerini kurmaya başladığını doğruladı. Şu ana kadar firmadan resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, söz konusu kripto para borsasının ATM’lerinden birisinin fotoğrafı sosyal medyada yayılmaya başladı. Söylentilere göre söz konusu ATM en az beş adet kripto para birimini destekliyor.

Unocoin’in Kripto Para ATM’leri
Hindistan içerisinde 1.2 milyon kullanıcıya sahip olmanın yanı sıra hacim konusunda da ülke içerisindeki en büyük borsalardan birisi olan Unocoin, kendi kripto para ATM’lerini kurmaya hazırlanıyor. Özellikle salı gününden beri söz konusu ATM’lerden birisinin fotoğrafı sosyal medyada ciddi ilgi odağı oldu.

Unocoin’in CEO’su Sathvik Vishwanath, news.Bitcoin.com kaynağına Çarşamba günü yolladığı e-mail ile olayı doğruladı:

”ATM cihazlarını piyasaya sürdüğümüz doğru ama bunu resmi olarak henüz açıklamadık. Bu işlemi yapabilmek için bir veya iki haftaya ihtiyacımız olabilir. Birisi bir ATM cihazına denk geldi ve fotoğrafı ve fotoğraf ile ilgili spekülasyonları yaymaya başladı.”

Makinenin üzerinde ”Unocoin hesabınız için anında para yatırma ve çekme” ibaresinin yanı sıra, ”Sadece Unocoin müşterilerine özel”, ”kredi ve bankamatik kartları kabul edilmiyor” cümleleri de yer alıyor. Bunun yanı sıra yine cihazın üzerinde BTC, ETH, XRP, BCH ve LTC logoları da bulunmakta. Logolardan anlaşıldığı üzre cihaz en az 5 kripto para birimi desteği ile piyasaya çıkacak.


En Büyük Hindistan Borsalarından Birisi, Kripto ATM’leri Kurmaya Başladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En Büyük Hindistan Borsalarından Birisi, Kripto ATM’leri Kurmaya Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”Ayı Piyasası Uzun Sürdü” Ripple CEO’su Bitcoin Fiyatı Yükselecek Çinli Sosyal Medya Devi, Kripto Paraları Ödeme Yöntemi Olmaktan Çıkardı Büyük para, Bitcoin trenine atlarken 26,000 BTC 1 yıl kilitleniyor Halving sonrası olası Bitcoin maliyeti hesaplandı Zcash’in şirketi, ilk çeyrek için zarar açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır