Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Efsanevi Wall Street Yatırımcısı, Bitcoin ETF’sinden Emin!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Efsanevi Wall Street Yatırımcısı, Bitcoin ETF’sinden Emin!
Efsanevi Wall Street Yatırımcısı, Bitcoin ETF’sinden Emin!Efsanevi Wall Street yatırımcısı olmanın yanı sıra danışman ve en çok satan kitaplardan birisinin yazarı olan Ric Edelman, dünyanın ilk kripto para birimi endeks fonu üreticisi Bitwise Asset Management firmasına yatırım yaptı. Edelman yaptığı yatırımın yanı sıra firmaya danışmanlık da vermekte.

Edelman geçtiğimiz günlerde CNBC’nin Fast Money programında yaptığı açıklamalarda, kripto para birimlerinin geniş kapsamlı olduğunu vurguladı. Edelman bunun yanı sıra finansal danışmanların kendilerini kesinlikle kripto ve blockchain konusunda da eğitmeleri gerektiğini ifade etti.

Bitcoin konusunda iyimserim çünkü Bitcoin şu an on yaşında. Toplamda 200 milyar dolarlık kripto piyasası var ve Bitcoin bunun %40’ını oluşturuyor. Açıkçası, (Bitcoin) buralarda kalıcı.”

Edelman adından da anlaşılacağı üzre Edelman Financial Services firmasının kurucusu ve başkanı. Firma şu an yönetimi altında 22 milyar dolarlık varlık bulunduruyor.

Ünlü yatırımcı blockchain ve kripto paralar konusundaki amaçlarından birisinin ‘farkındalık yaratmak, eğitim vermek ve bilgi yaymak olduğunu, danışmanların bu konuda daha fazla şey öğrenmeleri gerektiğini vurguladı. Daha fazla şey öğrenen danışmanlar müşterilerine daha faydalı olabilecek.

Efsanevi isim aslında sadece Bitcoin konusunda iyimser değil çünkü Ethereum ve akıllı kontrat teknolojilerinin de sektör için oldukça faydalı olduğunu düşünmekte. Edelman düzenleme eksikliklerinin ”Vahşi Batı” ortamı yaratmasına rağmen, hala Bitcoin ETF’lerinin kaçınılmaz olduğu görüşünde.

”O gün gelecek – ben bundan eminim. SEC bir Bitcoin ETF’sine izin verdiğinde veya bunu ürettiğinde bu her şeyi değiştirecek.”

Efsanevi Wall Street Yatırımcısı, Bitcoin ETF’sinden Emin! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Efsanevi Wall Street Yatırımcısı, Bitcoin ETF’sinden Emin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC Yetkilisi: Blockchain Düzenlemelerinin Gecikmesi, Sektörün Lehine Olabilir Bitcoin’de Golden Cross Oluştu! Bu Boğa Piyasasının Başlangıcı Anlamına mı Geliyor? ABD Şehrinde Hayatı Durduran Hackerlar Bitcoin’le Fidye İstiyor Cryptosa, 20 Bitcoin SV dağıtıyor Nasıl Bitcoin Cash Alırım? Bitcoin Cash Satın Alma Rehberi Dünyaca Ünlü Yazardan Bitcoin Yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır