Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cardano’nun Charles Hoskinson’u, Ethereum’daki Günlerinden Bahsetti: Vitalik Rock Yıldızı Gibiydi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cardano’nun Charles Hoskinson’u, Ethereum’daki Günlerinden Bahsetti: Vitalik Rock Yıldızı Gibiydi
Cardano’nun Charles Hoskinson’u, Ethereum’daki Günlerinden Bahsetti: Vitalik Rock Yıldızı Gibiydi

© Reuters.  © Reuters.

Cardano‘nun kurucusu ve Ethereum‘un kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson, Ethereum‘un başlangıç yıllarından ve kendisinin o sıralar projedeki rolünden söz edip, anılarından bahsetti.

Hoskinson, o sıralar Ethereum’un dünyanın piyasa hacmine göre en büyük ikinci kripto para birimi olacağını tahmin etmiş olsaydı, daha farklı planlar yapmış olabileceklerini ifade etti. Hoskinson’a göre, bir şeylerin gerçekten iyi yönde gittiğini ilk olarak Miami‘de yapılan Bitcoin konferansında fark etmişler.

”Vitalik vardı… sunum yaptı ve sunumu resmen herkesi topladı. Bir Rock yıldızı gibiydi… kendisi ikinci konuşan olacaktı ve ona sadece 25 dakika verdiler. Söze size Ethereum’u tanıtayım diye başladı. Elindekileri kenara koydu ve nasıl master koin ve 20 kod satırı daha sonra 13 kod satırı veya buna benzer bir şey yapabileceğinizi gösterdi.”

”Daha sonra Vitalik sorunuz var mı diye sordu, odada herkes elini kaldırdı. Konuşmacının o soruları cevaplaması için 3 dakikası vardı ve kendimi onun adına o kadar kötü hissettim ki. Daha sonra Vitalik çıktığında herkes odayı terk etti ve yeni konuşmacı geldiğinde oda bomboştu.”

Bu olay sonunda Ethereum takımı içerinde iki ayrı ekibin oluşmasına neden oldu. Birisi sadece pazarlama ve iş odaklı, diğeri ise Vitalik gibi teknik odaklı. İlk grup üyeleri içerisinde Joseph Lubin, Anthony Di Lorio gibi ekipler varken, teknik grup içerisinde ise Vitalik Buterin ve Gavin Wood bulunuyordu. Charles Hoskinson ve Mihali Alisie ise iki Ethereum grubunun da yöneticileri arasında yer aldı.

Cardano’nun Charles Hoskinson’u, Ethereum’daki Günlerinden Bahsetti: Vitalik Rock Yıldızı Gibiydi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cardano’nun Charles Hoskinson’u, Ethereum’daki Günlerinden Bahsetti: Vitalik Rock Yıldızı Gibiydi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Düşüyor, Son Dört Yılın En Büyük Aylık Düşüşünün Eşiğinde Bu Buluş Bitcoin Madenciliğinin Kaderini Değiştirebilir Bitcoin Uzmanı Jeff Garzik, Kripto Paralardaki Ekonomik Paradoksu Açıkladı Önde gelen trader’dan Bitcoin tahmini: Yatırımcıları uyardı Buterin, Ethereum Ağında Gizlilik İstiyor Dünyaca Ünlü Ekonomistten Çarpıcı İddia: Bitcoin Fiyatını Wall Street Belirliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır