Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Düşüşü Bilen İsimden Yeni Bitcoin Tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » Düşüşü Bilen İsimden Yeni Bitcoin Tahmini
Düşüşü Bilen İsimden Yeni Bitcoin Tahmini

© Reuters.  © Reuters.

8000 dolar seviyelerinin geçilmesinden sonra Bitcoin’in geri çekileceğini doğru bir şekilde öngören CNBC analisti Anthony Grisanti, yeni bir tahminde bulundu.

Kripto paralar ile ilgili olumlu açıklama yapan Grisanti, resmi Twitter hesabından açıklamada bulundu. Bitcoin’in yakın zamanda 9100 dolar seviyelerine kadar çıkacağını öngören analiste daha önceki tahminlerinin doğru çıkması sebebiyle yatırımcılar tarafından güveniliyor.

Ancak 7100 dolar altına düşüşün yaşanması durumunda ise Bitcoin’in çok daha fazla düşeceğinin altını çizen Grisanti’nin tahminlerinin doğru çıkıp çıkmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

An itibarı ile 8000 doların altına gerileyerek 7850 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, yatırımcıları tedirgin etmeyi sürdürüyor. Özellikle son haftalarda yakaladığı ciddi yükseliş ivmesinden sonra geri çekilme yaşayan Bitcoin, tüm kripto para piyasasının yüzde 55’ini elinde tutarak 140 milyar dolar piyasa hacmine sahip.

Haberin devamı: Düşüşü Bilen İsimden Yeni Bitcoin Tahmini ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Düşüşü Bilen İsimden Yeni Bitcoin Tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, 8000 doları aştı: 10 ayın en yüksek seviyesi Ethereum’da Hard Fork Öncesi “Long”lar Tavan Yaptı! Kripto Paraların Değeri Düşecek Mi? JPMorgan analistine göre Bitcoin yükselecek, işte nedeni! Binance CEO’su CZ, Beklenen Merkeziyetsiz Kripto Para Borsasının Tarihini Açıkladı! Google’dan Şaşırtan Bitcoin ve iOS Hamlesi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır