Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek
Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek

© Reuters.  © Reuters.

Charles Hoskinson: Cardano ilk 5 kripto para arasına girecek. Ethereum’un kurucu ortaklarından ve Cardano’nun tek başına mimarı olan Charles Hoskinson’la yapılan röportajda, Hoskinson’dan Cardano’ya yönelik iddialı açıklamalar geldi. İşte röportajın detayları…

Charles Hoskinson: Cardano ilk 5 kripto arasına girecek

Geçtiğimiz günlerde Cardano kurucusu ve Ceo’su Charles Hoskinson ile bir röportaj yapıldı. Yapılan bu röportajda Hoskinson, Cardano topluluğunu heyecanlandıracak çok iddialı açıklamalarda bulundu. Hoskinson, Cardano’nun kurulum aşamasını ve gelecekte hedeflerinden bahsetti.

Charles Hoskinson:

‘‘Evet, Ethereum’un kurucu ortaklarından olduğum doğrudur. Hala da, eski ortaklarımla arkadaşlık bağlarımı sürdürüyorum. Ancak onların bakış açıları bana çok geleneksel geliyor. Bu yüzden onlardan ayrıldım ve daha gelişime açık bir vizyonla Cardano’yu kurdum.

Cardano’yu geliştirirken, Ethereum serüveninden edindiğim tecrübeleri kullandım. Bunun yanına birde Bitcoin incelemelerimi ekledim ve ortaya muazzam bir sistem çıkardım.

Charles Hoskinson şöyle devam etti:

‘‘Bizler vizyonumuzu bütün dünyaya yaymak için, Afrika da bile seminerler veriyoruz. Oradaki insanların da dünyanın ne tarafa evrildiğini evrileceğini bilmesi lazım. Şu anda Addis Ababa’da (Etiyopya) bir ofisimiz var. Orada yerel kahve üreticileri ile birlikte olmaktan çok memnunuz. Onlara dijital cüzdanlarını nasıl oluşturup nasıl kullanacaklarını öğretiyoruz. Bize olan ilgi de umduğumuzun çok üstünde.

Bu geliştirdiğimiz projelerimizde ve çalışmalarımızda başarılı olmaya çok yakınız. Cardano eğer kritik eşiği aşarsa, diğer kripto paraların bizimle baş etmesinin tek yolu. Bizim yaptıklarımızdan ilham almaları olacaktır.

Cardano’nun çok yakında hakkettiği gibi Top 5 kripto para içerisine tekrardan gireceğine olan inancım tamdır. Bunun için gerçekten çok çalışıyoruz.’’

İlginizi çekebilecek diğer haberlerForbes’e göre Bitcoin, Ethereum ve Ripple uçuşa hazırlanıyor. Tıklayınız

Bakkt Bitcoin vadeli işlemlerinde gecikme olmayacak. Tıklayınız.

Ünlü analizciden gündem yaratacak Bitcoin tahmini!!! Tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kriptolar Düşüşte, Coincheck ABD’ye Yayılmayı Hedefliyor Kripto Para Uzmanları Son Çeyrekte En Çok Kazandıracak Altcoinleri Paylaştı! Federal Rezerv Bankası Yetkilisi: Blockchain ve Kripto, Finansal Hizmetler İçin Kilit Rol Oynayacak Flaş kripto para haberleri: Bitcoin, XRP, Ethereum, TRON, Litecoin, Stellar, IOTA hakkında son gelişmeler Kripto Paralar 2019’da Ne Kadar Olacak, 2019 Düşüş Yılı Mı Olacak? Hong Kong’un Dev Terminali Blockchain Teknolojisinden Faydalanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır