Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dünyanın İlk Kripto Para Ekonomi Kanalı: Coin News Channel!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dünyanın İlk Kripto Para Ekonomi Kanalı: Coin News Channel!
Dünyanın İlk Kripto Para Ekonomi Kanalı: Coin News Channel!Dünyanın ilk kripto para birimi ekonomi haber kanalı olma gibi büyük bir unvana sahip olan Coin News Channel, yayına girmek için gün sayıyor.

Yeni haber kanalı, kripto para birimleri ekonomisine ilgi duyan 120 milyondan fazla kişiye 7/24 İngilizce yayın yapacak. Firma yaptıkları açıklamada izleyicilere uydu, kablolu yayın, internet ve buna benzer bütün platformlardan yayın yapmayı ve sıcak gelişmeleri en hızlı, en güvenilir ve en objektif şekilde anlatmayı vaat ediyor.

Coin News Channel platformunun merkezi Londra’da olsa da, Doğan Medya grubunda finans yöneticisi olarak görev almış Ali Eşelioğlu, Celal Pir ve Nuri Çolakoğlu gibi isimler tarafından yayın hayatına hazırlanacak. Yapılan açıklamada kanalın güncel ve doğru bilgi paylaşıp, gelişmeler hakkında yorum yapacak, kripto para birimi ekonomisi hakkında ciddi bilgi birikimine sahip analistler, akademisyenler ve uzmanlar ağırlayacağının altı çizilmekte.

New York, Frankfurt, Paris, Moskova, Şangay, Singapur hatta Tokyo içerisinde bulunan haber ekipleri sayesinde kripto para piyasasındaki yeni gelişmeleri en hızlı ve devamlı olarak vereceği iddiası da gerçekten desteklenebilir kanıtlara sahip.

Bunun yanı sıra kanalın sadece haber alma veya yayma konusunda değil, aynı zamanda haber üretme ve ‘editleme’ konusunda da aynı oranda tecrübeye sahip olduğu ifade edilmekte. Basın açıklamasında vurgulananlara göre, Coin News Channel’ın haberleri ve gelişmeleri, bir çok haber kanalını yönetmiş sektörün profesyonel isimleri tarafından düzenlenmekte.

Dünyanın İlk Kripto Para Ekonomi Kanalı: Coin News Channel! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dünyanın İlk Kripto Para Ekonomi Kanalı: Coin News Channel! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tecrübeli analistten tüm endişeleri dağıtacak Bitcoin tahmini Ethereum’un Constantinople Hard Fork’u 2019’a Kadar Ertelenecek Tom Lee: “Ripple tokeni XRP piyasadan ayrışmaya başladı” Binance, Bitcoin OTC sektörüne de el attı! Kraken Borsasında 5 Farklı Fiili Para Birimi Daha Kullanılabilecek Etoro Kripto Para Analistinden Son Dakika Bitcoin ve Ripple Yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır