Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dünyanın En Ünlü Haber Kaynaklarından Forbes, Blockchain’e Geçiş Yapıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dünyanın En Ünlü Haber Kaynaklarından Forbes, Blockchain’e Geçiş Yapıyor
Dünyanın En Ünlü Haber Kaynaklarından Forbes, Blockchain’e Geçiş YapıyorDünyanın en ünlü ve en büyük dergilerinden birisi olarak bilinen Forbes, hiçbir üçüncü partinin kendi yayınlanan içeriğini değiştirememesi veya etkileyememesi için blockchain gazetecilik ağı Civil‘e katılıyor. Ünlü dergi Civil ile yaptığı ortaklık gereğince yeni okuyucu katma metotlarını da deneyecek.

Ortaklık sayesinde Forbes blockchain temelli bir platformda yayın yapan ilk büyük geleneksel medya markası olacak. Söz konusu ağ, etik haberciliği geliştirmek adına gazeteciler ve okuyucular arasında eşler arası bir metot uygulayacak. Ekosistemine kendine özel CVL isimli bir tokeni de bulunuyor.

Forbes’in blockchain’e geçiş sebepleri arasında okuyucuları ile arasındaki güven bağını geliştirmek ve yeni gelişmekte olan fırsatları değerlendirmek bulunuyor. Bunun yanı sıra Forbes bünyesinde Ürün ve Teknolojiden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Salah Zalatimo’nun açıklamasına göre dergi kazancını arttırmayı da planlıyor.

”Okuyucularımız için neyin en iyi olduğuna ve endüstrimiz için de sıradaki şeyin ne olduğuna karar verebilmemiz için hiç bıkmadan usanmadan hızlı deneyimlere ve uygulamalara devam edeceğiz. Forbes ve Civil gazetecilik misyonuna tutku ile bağlı ve beraber okuyucularımıza içeriklerimiz konusunda eşi benzeri görülmemiş bir şeffaflık sağlayabiliriz. Bunun yanı sıra yazarlarımızın erişim noktalarını da genişletmiş ve zamanla yeni gelir kaynakları da elde etmiş olacağız.”

Civil platformunda katılımcılar belirli haberlerin lehine veya aleyhine oy verebiliyor ve katılımları için CVL tokeni kazanıyor. Söz konusu CVL tokenlerini daha sonra favori gazetecilerine çevirebiliyor veya direkt nakit olarak alabiliyorlar.

Dünyanın En Ünlü Haber Kaynaklarından Forbes, Blockchain’e Geçiş Yapıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dünyanın En Ünlü Haber Kaynaklarından Forbes, Blockchain’e Geçiş Yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Dünyası İlgi Çekmeye Devam Ediyor: Eski Paypal Yöneticisi Token Firmasına Geçiş Yaptı Bitcoin Cash bu gelişmeyle yükselişe geçti Sıcak Gelişme: Binance İtibari Para Kapılarını Açtı – Kripto Paralar İçin Kredi ve Bankamatik Kartı Ödemesi Getirildi SEC, Bitwise Bitcoin ETF Kararını Yeniden Erteledi 20.000 BTC’lik Satın Alma Emri Bitcoin Fiyatını 5.000 Dolara Yükseltmiş Olabilir Bitcoin İçin 2018 Yılında Yapılan En Kötü 5 Tahmin!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır