Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsası Bitfinex Yeni Araçlarını Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsası Bitfinex Yeni Araçlarını Tanıttı
Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsası Bitfinex Yeni Araçlarını Tanıttı

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük Bitcoin Borsası Bitfinex, yeni raporlama araçlarının piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bu yeni araçlar ile Bitfinex kripto sektöründeki kurumsal ve profesyonel yatırımcılara ne gibi fırsatlar sunacak? Kripto para piyasasının dünya çapında benimsenmesine katkı sağlayacak mı?

Bitfinex Kullanıcılarına Yeri Araçlar ile Ne Sağlayacak?Bitcoin Borsası Bitfinex yeni raporlama araçları ile kullanıcılarının işlemlerinde daha fazla kontrole sahip olmalarına yardımcı olacak. Aynı zamanda, kullanıcılara platformdaki faaliyetlerine ilişkin kullanışlı bilgiler sağlayacak.

Bitfinex, Web sitesindeki bir haberinde bu araçların kullanıcıların hesap verilerinin çoğunu istedikleri gibi görüntüleyerek sınırsız bilgi edinmelerini sağlamak için tasarlandığını ortaya koydu. Bunu talep edilen veri limitlerini kaldırarak gerçekleştirecek.

Bitcoin borsası Bitfinex, yeni raporlama araçlarının kullanıcı arayüzünün (Ul) “modern web teknolojisine” dayandığını söylüyor. Bu modern web teknolojisi, verilerin sunumunu iyileştirmeye ve farklı kullanıcı cihazlarında hızlı çözüm oluşturma özelliklerini artırmaya odaklanıyor.

Bu araçlar, basit ve kolay erişilebilir olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların gelmiş geçmiş bütün hesap hesap bilgilerini kolayca ve anında derlemelerine izin veriyor. Daha önceden, talep edilen verilerde limit olduğundan dolayı bu mümkün değildi. Fakat yeni araçlar bu limiti ortadan kaldırıyor. Ve bu araçlar, Bitfinex kullanıcılarına platformda yer alan bütün verilerini inceleme fırsatı sunuyor. Hatta kullanıcılar, diledikleri zaman bu verileri indirme fırsatına da sahip oluyor.

Bitfinex’in Duyurusundan Bir Bölüm

“Dijital varlık sektörüne giren kurumların ve profesyonel yatırımcıların sayısı her geçen gün artıyor. Bitfinex olarak biz de, bu kurumların ve profesyonel yatırımcıların ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaya çalışıyoruz. Bunun için gerekli araçları yaratmaya kendimizi adadık. Bizim araçlarımızın küresel kabul oranını hızlandırmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda piyasanın giderek daha da olgunlaşmasında büyük rol oynuyor.”

Yeni Araçlar ile İnternet Bağlantısına İhtiyaç Kalmayacak!Yeni raporlama araçları ile Bitfinex kullanıcıları, faaliyetlerini yerel bir veritabanına kaydederek çevrimdışı olarak çalışabilecek. Ve bu durum hesap verileriyle çalışmak için internet bağlantısına olan ihtiyacı ortadan kaldıracaktır. Buna ek olarak, tüm araçlar açık kaynaklı bir çözümde dönüştürülme sürecinde yer alacak..

Bitfinex API‘sini kullanarak, yeni raporlama araçları artık uç noktadaki defterlere eklenen bir cüzdan sağlıyor. Ve bu araçlar, cüzdandaki hareketleri anında raporlayan bilgiler sunuyor. Ayrıca, apiKeys yerine authToken ile kurulan entegrasyon, kullanıcıların aynı araçları yerel olarak ve Bitfinex web platformunda kullanmasını mümkün hale getiriyor.

Mayıs ayında koinmedya olarak, Bitfinex’in kullanıcılarına vergi bilgilerini sunma yükümlülüğü getirdiğini açıklamıştık. Hatta bu açıklamada Bitfinex’in kullanıcılarına ait bilgileri devletle paylaşabileceğine yer verilmişti.

Yeni raporlama araçlarının zamanlaması ilginç. Bu araçlar, dünyanın dört bir yanındaki regülatörlerin, kripto destekli vergi kaçakçılığı akışını durdurmak için yönünü kripto borsalarına çevirdiği bir zamanda ortaya çıkıyor. Akıllara regülatörler ile bu konuda işbirliği mi yapılacak gibi sorular getiriyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsası Bitfinex Yeni Araçlarını Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

“Facebook’un Kripto Parası Libra Ölümlere Neden Olabilir” 31 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC’de kademeli yükseliş devam edecek mi? Bitfinex Para Çekim İşlemlerinin Sorunsuz Olduğunu Söylese de, Borsa Müşterileri Buna Katılmıyor Bitcoin balinaları çok hareketli: 200 milyon dolarlık transfer Beyaz Saray’ın Baş Stratejisti Trump İle Aynı Fikirde Değil Tecrübeli Wall Street İsmi Jamie Selway, Blockchain.com’dan Ayrıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır