Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin İçin Change.org Üzerinden İmza Kampanyası Başlatıldı! Hedef Amazon.com

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin İçin Change.org Üzerinden İmza Kampanyası Başlatıldı! Hedef Amazon.com
Dogecoin İçin Change.org Üzerinden İmza Kampanyası Başlatıldı! Hedef Amazon.com

© Reuters.  © Reuters.

Yakın zamanda adından çok fazla söz ettirmeye başlayan Dogecoin‘in ünlü alışveriş sayfası Amazon üzerinde kullanılabilmesi için bir imza kampanyası başlatıldı. Söz konusu kampanyada DOGE‘nin şu an piyasadaki en hızlı en ucuz ve en stabil kripto para birimi olduğu vurgulanmakta.

Dogecoin Geleceğin Kripto Para Birimi Mi?
Bir caps (meme) olarak başlatılan ama daha sonra emin adımlarla listede üst sıralara yerleşmeye devam eden Dogecoin (DOGE), 1 Eylül tarihinde ticari hacmin yanı sıra birim fiyatta da ciddi bir artış yaşadı. Söz konusu artışın temel sebebinin Dogethereum olduğu düşünülmekteydi. Ancak DOGE  yeni haberin etkisi bir nebze hafifledikten sonra her kripto para biriminin yaşadığı gibi küçük bir düzeltme aşamasına giriş yaptı. İki günde %70 üzerinde artış yaşayan DOGE, düzeltme süreci sonrası %20 civarında gerileme yaşadı.

Habere konu olan imza kampanyası ise ‘Mark’ isimli birisi tarafından yaklaşık 11 ay önce başlatıldı. Basın saatine göre 9.263 imzaya ulaşmış durumdalar ve hedefleri 10.000 imza.

Şu an için Amazon kripto para birimi şeklinde ödeme kabul etmiyor. Mark’ın görüşüne göre bu durum bir çok insanın Amazon üzerinden alışveriş yapmasını engellemekte.

”Yenilik konusunda lider olan Amazon.com (NASDAQ:AMZN) bir ödeme yöntemi olarak Dogecoin’i kabul etmeli.”

Mark bunun yanı sıra Dogecoin’in geleceğin kripto para birimi olduğunu da düşünmekte. Mark bunun temel nedeni olarak da Dogecoin’in diğer önemli kripto para birimleri Litecoin veya Bitcoin gibi büyük fiyat dalgalanmalarından etkilenmediğini, düşük işlem ücretlerini ve hızlı işlem sürecini öne sürmekte.

The post Dogecoin İçin Change.org Üzerinden İmza Kampanyası Başlatıldı! Hedef Amazon.com appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin İçin Change.org Üzerinden İmza Kampanyası Başlatıldı! Hedef Amazon.com - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Skoda Minotti Bitcoin Ödemelerini Kabul Edeceğini Açıkladı! Huobi Kurumsal Yatırımcılara Özel Hizmetler Sunuyor Rapor: Bitcoin Borsalarının %54’ü Güvenlik Açıklarına Sahip. Hangi Bitcoin Borsalar Güvenli ? Winklevoss Capital: Bazı Şeyler Çok Abartılıyor! Bitcoin devi Bitmain’den 625 milyon dolarlık zarar Ripple balinaları göründü! 50 milyon XRP taşındı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır