Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sıcak Gelişme: Ledger Cüzdanlar, Artık D&R’da Satılacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sıcak Gelişme: Ledger Cüzdanlar, Artık D&R’da Satılacak!
Sıcak Gelişme: Ledger Cüzdanlar, Artık D&R’da Satılacak!Kripto para sektörünün belki de en ihtiyaç duyduğu şeylerden birisi de, offline donanım cüzdanları olarak dikkat çekiyor. Bu noktada Ledger cüzdanlar, önemli ve bilindik bir alternatif olarak karşımıza çıkarken, bu konu ile ilgili Türk kripto para severleri yakından ilgilendiren oldukça sevindirici bir gelişme yaşandı.

İlhan Gülenç’in Twitter hesabından paylaştığı habere göre, Ledger cüzdanlar artık ünlü teknoloji ve kitap mağazı D&R raflarında yerini alacak. Gülenç, distribütörlüğünü yaptığı Ledger cüzdanlar ile ilgili olarak Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

”Sevgili dostlar; 3 yıldır distribütörlüğünü yaptığımız Ledger ürünleri ile ilgili harika bir haberi paylaşmak istiyorum. Ledger ürünleri D&R mağazalarında yerlerini aldı. D&R ile yapılacak olan iş ortaklığı, gelecek adına heyecan verici. ”

Bu haber, hiç şüphe yok ki Türk kripto para camiasında yatırım yapan ve donanım cüzdanına ihtiyaç duyan kişileri oldukça sevindirecek bir gelişme olma özelliğini taşıyor. Daha önce, çeşitli e ticaret sitelerinden online olarak alışverişi yapılabilen cüzdanlar, şimdi ise, Türkiye genelinde çok fazla mağazası ve ciddi bir müşteri kitlesi olan D&R’da direkt olarak satın alınabilecek.

Türk kripto para camiası için önemli gelişmelerden birisi olan bu haber ile, sektör 2019 yılına mutlu bir durum ile de başlamış oldu. Ledger cüzdanlarının gerek Türkiye’de, gerekse de dünya çapında çok fazla sayıda kullanıcısı bulunuyor ve bu gelişme ile bu sayının artması bekleniyor.

Sıcak Gelişme: Ledger Cüzdanlar, Artık D&R’da Satılacak! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıcak Gelişme: Ledger Cüzdanlar, Artık D&R’da Satılacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brian Armstrong: Bitcoin Benim İlk Aşkım! Özel İçerik: Türkiye’deki Kripto Para Fenomenleri İle Gündemdeki BtcTurk Olayını Konuştuk! Ripple CTO’su Coin Metrics Raporuna Tepkili Ripple Fiyatının Çökmesinde 2 Olağan Şüpheli Hareket Bitcoin, dünyanın en büyük 9. para birimi oluyor Ripple ve SEC bir yıldır yakın iş birliği içerisinde: XRP bir emtia mı, menkul kıymet mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır