Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex Kripto Para Borsası, Yarın Belirli Bir Süre Kapalı Olacak – Kullanıcılar Endişeli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex Kripto Para Borsası, Yarın Belirli Bir Süre Kapalı Olacak – Kullanıcılar Endişeli
Bitfinex Kripto Para Borsası, Yarın Belirli Bir Süre Kapalı Olacak – Kullanıcılar EndişeliCoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük sekizinci kripto para borsası olan Bitfinex, bugün kendi resmi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile yarın belirli saatler arasında kapalı olacağını duyurdu. Kripto para borsası yaptığı açıklamada kapalı olma sebebinin devam eden alt yapı bakım çalışmalarından kaynaklandığını ve tam olarak bakıma gireceği saatin, işlemden 30 dakika önce açıklanacağını duyurdu.

Tam saat verilmese bile kapalı kalabilme ihtimali bulunan zaman aralığını açıklayan borsa, platformun Türkiye saati ile sabah 09.00 ile akşam 21.00 boyunca tahmini olarak 2 saatlik bir süre boyunca kapalı kalacağını aktardı.

Bitfinex’in kendi sitesinde yapılan açıklamada ise, güncelleme ve bakım çalışması boyunca bütün alım satım işlemleri ile piyasaların kullanılamaz durumda olacağını ve herhangi bir para yatırma veya çekme işleminin de yapılamayacağını aktardı. Platform bunun yanı sıra güncelleme biter bitmez diğer borsalardaki potansiyel fiyat hareketlerinden etkilenmek istemeyen kullanıcıların güncelleme başlamadan önce verdikleri alış veya satış emirlerini iptal etmelerini tavsiye etti.

Bitfinex’in attığı tweet’in altında ise bir çok topluluk üyesi olası bir ”pump ve dump” olayı olabileceğine veya bir fiyat manipülasyonun bile mümkün olduğun işaret etti.

Bitfinex Kripto Para Borsası, Yarın Belirli Bir Süre Kapalı Olacak – Kullanıcılar Endişeli isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex Kripto Para Borsası, Yarın Belirli Bir Süre Kapalı Olacak – Kullanıcılar Endişeli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatı 4.000 Doları Neden Geçemiyor? Madenciler Çare Arıyor: Japon Madencilik Şirketleri, Rusya ve Çin Arasında Kalan Minik Bir Ülkeye Göç Ediyor BlackRock CEO’su: Libra Bir Kripto Para Değil ! XRP Ve Ethereum’un Arası 800 Milyon Dolar Açıldı! Binance Coin Yükselişini Sürdürse de, Kripto Para Piyasası Kızıla Boyandı Dev Kripto Para Borsası Geçen Yıl 520 Milyon Dolar Gelir Elde Etti!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır