Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 7.000 Dolar Üzerinde 3 Haftanın Yüksek Seviyesine Ulaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 7.000 Dolar Üzerinde 3 Haftanın Yüksek Seviyesine Ulaştı
Bitcoin 7.000 Dolar Üzerinde 3 Haftanın Yüksek Seviyesine Ulaştı

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Salı günü kripto paralar boğa bölgesine geçmeye devam etti, Bitcoin üç haftanın yüksek seviyesine ulaştı.

Yapay döviz %4,36 değer kazanarak 7.024,80 dolar seviyesine yükseldi.

Kripto paralar genel olarak yüksek iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Pazartesi günü 217 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 228 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %3,88 artışla 287,58 dolara ulaştı. Üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %5,35 değer kazanarak 0,34741 dolar olurken, Litecoin %5,60 artarak 60,858 dolar oldu.

SEC’in Bitcoin ETF başvurularını reddetme kararını yeniden gözden geçireceğini söylemesiyle yapay dövizler, Cuma günü değer kazandı. Geçen hafta SEC, bitcoin piyasalarındaki dolandırıcılık ve manipülasyon endişelerine atıf yaparak, Bitcoin ETF kaydı için başvuran 9 şirketin başvurusunu reddetmişti.

Diğer gelişmelerde, denetim firmasının ulaştığı bir çalışmada PricewaterhouseCoopers tarafından röportaj yapılan yöneticilerin %84’ünün blockchain girişimi mevcut. %25 civarının canlı blockchain programı var veya pilot projeler başlatmış. Finans sektörü, blockchain lideri olarak görülüyor, %46’sı en büyük gelişmeyi önümüzdeki 3-5 yılda yapacağını söyledi.

15 ülkede 600 yöneticiyi araştıran bu çalışma, ayrıca düzenleyici belirsizliğini ve şirketler tarafından blockchain uyumunun önündeki en büyük engel olarak güven eksikliğini de ortaya çıkardı.

PwC blockchain lideri Steve Davies, “İşletmeler bize, blockchain tarafından geride bırakılmak istemediğini söylüyor, bunu geliştirmenin başında olsalar bile, güven ve düzenleme endişeleri yerini koruyor,” dedi. “Blockchain’in tanımı gereği güvenilir olması gerekir. Ancak gerçekte, şirketler neredeyse her dönüşte güven meselesi ile karşı karşıya kalıyor.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 7.000 Dolar Üzerinde 3 Haftanın Yüksek Seviyesine Ulaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Birimi Vertcoin’e, Yüzde 51 Saldırısı Şoku! Binance Research Açıkladı: Ayı Piyasası Bitmiş Olabilir! SEC Başkanı Bitcoin ETF’siyle ilgili yeni açıklama yaptı Forbes analistlerinden çarpıcı Bitcoin ve altcoin tahmini Dev Kripto Para Borsası ABD’li Kullanıcılara Kapısını Kapatıyor! Kripto Para Borsaları, Mevcut Piyasa Şartlarına Rağmen Milyarlarca Dolar Kazanıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır