Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Digibyte (DGB) ilk 10 kripto arasına girebilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Digibyte (DGB) ilk 10 kripto arasına girebilir mi?
Digibyte (DGB) ilk 10 kripto arasına girebilir mi?

© Reuters.  © Reuters.

Digibyte fiyat artışıyla herkesi şaşırttı. Bu fiyat artışıyla ilk 30 kripto para birimi arasına girdi. Peki bu fiyat artışını sürdürebilir ve Digibyte (DGB) ilk 10 kripto arasına girebilir mi?

Digibyte (DGB) ilk 10 kripto arasına girmeyi hedefliyor!Bitcoin’den sonra merkeziyetsizliği ile sektörde tüm övgüleri hakkeden kripto para birimi olan Digibyte genellikle göz ardı edilmiş bir para birimidir. DGB, dün çıkmış bir proje de değil. 2014 yılından beri reklam yapmadan sadece güvenlik çözümlerine odaklanarak işini geliştirerek naturel büyümeyi kafasına koymuş bir projedir Digibyte!

Bu para biriminin göz ardı edilmesindeki temel etken manipülasyon ve spekülasyondan uzak durmasıdır. Tamamen fayda odaklı düşünen yatırımcılar dolayısıyla basında daha çok yer alan medyatik para birimlerini tercih etmektedir. Özellikle Türk kripto topluluğunda televole kültürü bu sektörde de kendini gösteriyor.

Digibyte Fiyatında Ani Artış!

Aslında ilk 30 kripto listemizde çok farklılık olmaz. Olsa da pek çoğumuz bu durum karşısında kayıtsız kalmaktayız. Özellikle son zamanlar ana odağımız Bitcoin ve Ethereum’un rahatsız edici negatif momentumudur. Bu büyük kriptolardaki fiyat düşüşü tüm kriptoların da fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Ancak bu kez Digibyte istisna!

Son 24 saat içerisinde Digibyte fiyatı dolar karşısında %10.3 artmıştır. BTC paritesi karşısında ise %10 luk artış yakalamıştır ki bu artış özellikle tüm kriptoların kan kaybettiği bir zamanda takdire şayan!

Şu sıralar DGB’yi saran bir takım gelişmeler mevcut. Öncelikle Digibyte Londra Buluşması, beklenenden çok daha fazla katılımcı çekmiştir. Ki bu DGB topluluğunun giderek büyümeye başladığını kanıtıyor. Bu nokta çok çok önemli çünkü bu topluluk medya gücüyle ya da popüler ortakların referansıyla değil tamamen organik büyüme ile geliyor. Şahsen benimde sektörde görmek istediğim bir tablo!

Kasım ayında DGB etkinliği gerçekleşeceği konuşuluyor. Londra buluşmasından bu konuda net bilgi duyurulacak. Şu sıralar başka kripto paralarında etkinlik düzenlemesi oldukça güzel. Çünkü Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi paraların dışında para birimlerinin olduğunu bize bir kez daha hatırlatıyor.

Öte yandan, DGB fiyat artışının farkına varan herkes Digibyte ‘ı incelemeye başlıyor. Koinmedya olarak Digibyte (DGB)’ı özellikle merkeziyetlik konusunda başarısını bir çok kez sizinle paylaşmıştık. Biz, kripto para topluluğun merkeziyetsizliği daha çok anlamaya başladıkça DGB gibi projelerin arkasında büyük bir toplulukla sağlam ve kalıcı olarak ilerleyeceğini düşünüyoruz. Bitcoin’den sonra en merkeziyetsiz proje olarak hangisi diye bana sorulsa cevabım kesinlikle digibyte olur!

Digibyte ile ilgili daha kapsamlı yazılarımıza ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Digibyte (DGB) ilk 10 kripto arasına girebilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vadeli İşlem Sözleşmeleri İçin İlk Hedge Gereksinimleri Japon Devi Artık Bitcoin Madenciliği Yapacak Litecoin’i Öne Çıkaran Fiyat Tahmini, Litecoin Halving Olayı ve Tüm LTC Gelişmeleri Ripple Fiyat Analizi: XRP’de Ayıların Baskısı Güçleniyor Rusya, Petro Kripto Para Birimi İçin Hazır Değil – Venezuela’ya Petro Olmadan Yardım Edecek 21 kripto parayı hedefleyen yeni bir virüs tehlike saçıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır